Lifting salonu Deichmann i otwarcie MyShoes w Galerii Warmińskiej

29 sierpnia 2019 roku, Galeria Warmińska w Olsztynie wzbogaciła ofertę sklepów obuwniczych: salon Deichmann przeszedł lifting, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie otworzył się salon MyShoes. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle, wystawca  Shopping Center Forum 2019 CEE.

MyShoes w Galerii Warmińskiej jest pierwszym i jedynym w regionie Warmii i Mazur salonem tej marki, która ściśle powiązana jest z marką Deichmann – przedsiębiorstwo MyShoes należy do Grupy Deichmann. Oferta obu sklepów uzupełnia się, dlatego w Galerii Warmińskiej – tak jak w innych galeriach handlowych w kraju, np. w Kielcach, Katowicach czy Warszawie – oba salony sąsiadują ze sobą. W Galerii Warmińskiej są one ulokowane na poziomie 1 i zajmują 642 mkw. powierzchni. Działają od końca sierpnia bieżącego roku.

To kolejna zmiana i poszerzenie oferty salonów obuwniczych w naszym centrum handlowym. W ostatnim czasie w Galerii Warmińskiej otworzyły się i zmodernizowały swoje punkty także inne marki obuwnicze, m.in. powstał salon eobuwie.pl  i CCC spójny z najnowszą koncepcją marki – mówi Tomasz Górski Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

MyShoes swoją ofertę kieruje do klientów poszukujących markowych produktów w atrakcyjnej cenie. Można tu kupić buty z kolekcji damskiej, męskiej, kolekcję sportową oraz torebki damskie. My Shoes oferuje buty marek: Tamaris, s.Oliver, Rieker, Tom Tailor, Bugatti, Marco Tozzi, Adidas, Puma czy Nike. Do tego dysponuje bogatą ofertą butów marek własnych. Należąca do Grupy Deichmann firma MyShoes jest obecna na polskim rynku od marca. Salon w Galerii Warmińskiej jest czwartym salonem tej marki w Polsce.

Przedsiębiorstwo MyShoes z siedzibą w niemieckim Essen powstało 15 lat temu. Firma posiada obecnie 45 sklepów stacjonarnych i sklep online w Niemczech oraz swoje spółki córki w Austrii – 25 sklepów i w Szwajcarii – 15 sklepów.

Deichmann na polskim rynku ma już ugruntowaną pozycję. Oferuje, oprócz tradycyjnych marek, jak: Elefanten, Gallus czy Medicus oraz wysokiej jakości, eleganckie buty marki 5th Avenue. Odzwierciedleniem najnowszej mody jest kolekcja marki Graceland, w ofercie są także buty sportowe marek Victory,Adidas, Nike, Puma oraz Fila.

Galeria Warmińska ma 42 tys. mkw.

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w województwie warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK Maxx, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl