PARTNERZY PORTALU

Urządzenia i usługi Euronet Polska kluczowe dla najemców

Bankomaty i wpłato – bankomaty Euronet Polska zlokalizowane w centrach handlowych umożliwiają  dostęp do gotówki klientom oraz udostępniają możliwość wpłaty utargów najemcom. Szeroka oferta Euronet Polska zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, ułatwia prowadzenie biznesu oraz stanowi atut z punktu widzenia najemców powierzchni handlowych. Z kolei niewielki rozmiar urządzeń gwarantuje łatwość montażu i możliwość adaptacji do niemal dowolnej powierzchni.

Euronet jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku 1.4

Na niemal 8 tys. urządzeń, którymi zarządza Euronet, blisko 2 tys. bankomatów i wpłato-bankomatów zlokalizowanych jest w centrach handlowych i hipermarketach z pasażami handlowymi. Jak zauważa Małgorzata Żołyńska, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci  jedną z najczęściej pojawiających się kwestii w rozmowach biznesowych z najemcami nieruchomości komercyjnych, jest dostępność bankomatów i wpłato-bankomatów w danej lokalizacji: – Bankomat lub wpłato-bankomat zlokalizowany w dogodnym dla klienta miejscu w galerii handlowej nie tylko pozwala zrobić zakupy np. w przypadku awarii terminali płatniczych, ale również zwiększa obroty najemców powierzchni handlowych czy usługowych. Z kolei Usługa wpłaty dla firm ułatwia przedsiębiorcom obsługę utargów w gotówce, jednocześnie gwarantuje pełne bezpieczeństwo zdeponowanych środków.

Dostępność urządzeń Euronet w centrach handlowych

Z analiz Euronet Polska wynika, że urządzenia powinny znajdować się w miejscach łatwo dostępnych dla klienta, w głównych ciągach komunikacyjnych i miejscach, gdzie jest największy przepływ odwiedzających. Bankomaty i wpłato-bankomaty najlepiej jest instalować w odległości 200-300 metrów od siebie, co gwarantuje łatwy dostęp dla klientów. W zależności od wielkości, charakteru i architektury obiektu handlowego Euronet Polska sugeruje liczbę urządzeń: od 2-3 maszyn w zwartych przestrzeniach po odpowiednio więcej w budynkach o rozłożystej architekturze z wieloma korytarzami i piętrami.

Małgorzata Żołyńska, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci  podkreśla, że niewielki rozmiar urządzeń sprawia, że mogą być sprawnie i bez większych prac adaptacyjnych zainstalowane na niemal dowolnej powierzchni: – By zainstalować bankomat lub wpłato-bankomat Euronet Polska wystarczy zaledwie 1 mkw. powierzchni oraz dostęp do energii elektrycznej.  Z kolei różnorodność dostępnych typów urządzeń oraz sposobów montażu pozwala na ich dostosowanie do najbardziej wymagającej powierzchni., Euronet organizuje i przeprowadza cały proces adaptacji miejsca instalacji do wymogów technicznych, wspierając swoją wiedzą i doświadczeniem zarządców nieruchomości.

Kolejną zaletą z punktu widzenia najemcy powierzchni w centrum handlowym jest usługa wpłaty gotówki dla firm intensywnie rozwijana przez Euronet Polska, która umożliwia dokonywanie wpłat utargów przez pracowników  na konto w dogodnym miejscu i czasie – 24 godziny dobę, 365 dni w tygodniu. Po zdeponowaniu gotówki we wpłato-bankomacie Euronet przejmuje pełną odpowiedzialność za środki finansowe, a pracownik współpracującej firmy otrzymuje wydruk z potwierdzeniem dokonania wpłaty.

O Euronet

Euronet Polska Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto firma Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. Euronet jest również właścicielem firmy RIA Financial Services, za pośrednictwem której oferuje usługi przekazów pieniężnych.

W Polsce firma działa od 1995 r. W trakcie kilkudziesięcioletniej obecności na polskim rynku Euronet nawiązał współpracę m.in. z wiodącymi polskimi bankami, operatorami telefonii komórkowej oraz VoIP, a także placówkami handlowymi i sieciami stacji benzynowych.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy