Rozrywka w 360 stopniach w M1 Marki

Gaming to najszybciej rozwijający się obszar rozrywki. Najnowsza technologia Virtual Reality, coraz lepsze doznania plus ekstremalnie realistyczna grafika pozwalają użytkownikowi przenieść się w cyfrowy świat i kreować swoją wirtualną rzeczywistość. VR City to przestrzeń multimedialna podzielona na dwie strefy: VR Cinema oraz VR Sport. Nowatorski projekt w tym tygodniu miał swoją premierę w Centrum Handlowym M1 Marki. Metro Properties jest partnerem merytorycznym Shopping Center Forum 2019 CEE.

Oglądając seans filmowy w kinie widz nieraz zastanawia się, co dzieje się za jego plecami, podczas gdy na pierwszym planie rozgrywa się akcja filmu. Teraz już wiadomo, bo w VR-owym kinie niczego nie można ukryć. Widz ogląda to, co i jak chce – może do woli rozglądać się szukając ciekawych detali i zwrotów akcji podczas całego seansu. W centrum handlowym M1 Marki na wszystkich chętnych czekają wyprawy na krańce świata, najnowsza wersja kultowego anime „Ghost In the Shell” w wersji VR czy adaptacja oparta na opowiadaniu science-fiction Philipa K. Dicka „The Great C”. Teraz każdy będzie mógł przyjrzeć się temu, czego dotąd nie widział.

Nowa jakość rozrywki

W świecie Virtual Reality także sportowa rywalizacja nabiera zupełnie nowego wymiaru i znaczenia. To już nie jest zwykła meczowa rozgrywka na ekranie telewizora czy monitora. To prawdziwa akcja w wirtualnym świecie. Klasyki, hity i niespotykane nigdzie indziej nowości ze świata gier – to właśnie strefa multiplayerowych rozgrywek w VR City. Obszerne pole gry 4x4m zapewnia bezpieczeństwo i komfort, dzięki czemu możliwe stało się swobodne poruszanie. VR Sport to połączenie rozrywki z wysiłkiem fizycznym, oferuje grę w bezpośrednim kontakcie z przeciwnikiem a rozgrywkę mogą na żywo oglądać znajomi i przyjaciele graczy.

Każdy kiedyś chciał stanąć w prawdziwym ringu albo przejechać tor samochodem Formuły 1. Jednak dotychczasowe technologie były jedynie zwykłym półśrodkiem technicznie ograniczającym emocje i doznania. Ale nie w świecie Virtual Reality. VR nie ma żadnych ograniczeń – wystarczy założyć gogle, by wcielić się w jedną z wielu kultowych postaci.

Metro Properties sp. z o.o. jest spółką serwisową międzynarodowego koncernu Metro Group, oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top