Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Rusza pierwszy w Europie Brand Store LG

Firma LG otworzyła swój pierwszy Brand Store w Europie. Na jego lokalizację wybrano Galerię Klif w Warszawie. Odwiedzający nowy salon LG będą mogli w kameralnej atmosferze odkryć innowacje z najwyższej półki, niedostępne do tej pory w innych kanałach sprzedaży. Otwarcie LG Brand Store to strategiczny krok firmy w pozycjonowaniu marki w segmencie dóbr luksusowych.

Warszawski LG Brand Store to pierwszy stacjonarny salon firmy nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Został zaprojektowany z myślą o wymagających klientach, a jego otwarcie to strategiczny krok w pozycjonowaniu marki w kategorii premium.

– Dzisiejsze uroczyste otwarcie LG Brand Store to wielki i strategiczny dzień dla naszej firmy – jest to pierwszy LG Premium Brand Store nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Bardzo się cieszę, że LG Polska otwiera nową erę pozycjonowania marki dóbr luksusowych na lokalnym rynku i staje się jednocześnie europejskim liderem w podejściu do klientów premium. Pozwoli to umocnić pozycję LG w segmencie produktów luksusowych, a także zwiększy dostępność najbardziej zaawansowanych produktów jakie LG posiada na świecie. Od teraz będą one dostępne również w Polsce – mówi Howard Lee, Prezes LG Electronics Central Eastern Europe i LG Electronics Polska.

LG Brand Store jest kolejnym kanałem sprzedaży produktów producenta, obok sieci partnerskich i sklepu online marki. Firma intensywnie współpracuje z największymi sieciami elektroniki na rynku masowym.

– Dotychczas w Warszawie nie było miejsca, w którym klienci oczekujący najwyższej jakości produktów i najbardziej zaawansowanych technologii mogliby w przyjaznej atmosferze obejrzeć i doświadczyć globalnych innowacji LG. Chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, firma zdecydowała się na otwarcie wyjątkowej przestrzeni, jaką jest LG Brand Store. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco oferować polskim konsumentom bogatą gamę luksusowych produktów, niedostępnych w regularnej sprzedaży – dodaje Howard Lee.

Pierwszy LG Brand Store w Galerii Klif w Warszawie

LG Brand Store został zlokalizowany na pierwszym piętrze warszawskiej Galerii Klif, prestiżowej przestrzeni wyróżniającej się starannie wyselekcjonowaną ofertą marek z segmentu premium. Miejsce to dedykowane jest najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują dostępu do luksusowych produktów wysokiej jakości – idealnie więc wpisuje się w strategię LG. Klienci odwiedzający Brand Store mogą w kameralnej atmosferze odkryć światowe innowacje w elektronice. Wraz z otwarciem Brand Store, LG zaprezentowało premierową odsłonę linii LG Signature.

 

LG Brand Store