Bajkowy Labirynt stawia na lokale powyżej 500 mkw.

Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i sukcesywnie powiększa swoje portfolio. 3 września br. nastąpiło re-otwarcie lokalu w całkiem nowej odsłonie.

Ponad 500 metrowa powierzchnia w galerii handlowej Galena w Jaworznie daje możliwość stworzenia rozrywki dla całej rodziny. Plac rozrywki to miejsce przeznaczone zarówno dla dzieci w wieku 0-3, jak i dzieci szkolnych oraz starszych powyżej 10 lat i ich rodziców.

Z przedstawicielami RO-AN będzie można spotkać się już podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019. Targi odbędą się 25-26 września br. w EXPO XXI.

Ograniczenie handlu w niedzielę postawiło Spółkę RO-AN w świetle nowego wyzwania. Dzięki atrakcyjnej ofercie oraz większej powierzchni lokali, skutecznie minimalizują skutki wprowadzonych zmian. Tworząc wraz z innymi najemcami, wyjątkową kompletną strefę rozrywki czynną 7 dni w tygodniu.

– 500 mkw. to dziś niezbędne minimum, poniżej którego operator Bajkowego Labiryntu nie chce schodzić. Wynika to oczywiście z ilości atrakcji, które można zaoferować w większych lokalach. Patrząc perspektywicznie, to optymalna powierzchnia lokali nie powinna być mniejsza niż 1 tys. mkw. – mówi dla Retailnet Paweł Żuraw, koordynator placów zabaw Bajkowy Labirynt.

– Bajkowy Labirynt w formacie 3.0 to nasze flagowe dziecko. Aby spełnić wszystkie nasze pomysły dla wspaniałej zabawy oraz komfortowych warunków dla rodziców, potrzebna jest powierzchnia minimum 500 mkw. – podobnie jak ma to miejsce w Galerii Galena. Dzięki dobrej współpracy od początku powstania galerii, postawiliśmy na rozszerzenie i przedłużenie umowy. Jesteśmy stałym i dobrym partnerem biznesowym co pokazuje okazane zaufanie Pa Nova, właściciela Galerii Galena – mówi Marek Lautenbach, Dyrektor ds. Inwestycji w RO-AN.

Oferta Bajkowego Labiryntu w wersji 3.0

W obiekcie powstała m.in. nowa, innowacyjna konstrukcja Ninja Park, na której znajduję się tor przeszkód, zjeżdżalnia tyrolska. Zastosowana technologia doskonale sprawdziła się w poprzednich centrach rozrywki.  Zmianie uległa także strefa dla rodziców – zamiast strefy ze stolikami, powstała ESR czyli Ekskluzywna Strefa Rodzica z wygodnymi lożami. W Bajkowym Barze, serwowane są także kawa, herbata, zimne napoje i przekąski. W Centrum Rozrywki znajdują się również salki dydaktyczne do zajęć tematycznych takich jak np. warsztaty zdrowego żywienia oraz utrwalania właściwych nawyków, warsztaty z języka angielskiego, gimnastyka, tańce, warsztaty plastyczne, warsztaty sensoryczne i badawcze, zabawy z animatorami czy też możliwość zorganizowania tematycznych urodzin.

Rozwój sieci Bajkowy Labirynt

Właściciel marki Centra Rozrywki Bajkowy Labirynt, Spółka RO-AN, w najbliższym czasie planuje kolejne otwarcia nowych punktów w 6 najlepszych galeriach w Polsce, m.in. Manufaktura w Łodzi oraz Galeria Młociny W Warszawie.

RO-AN Sp. z o.o to polski operator Placów Zabaw i Centrów Rozrywki Bajkowy Labirynt oraz producent i operator automatów rozrywkowych. Dostarcza także atrakcyjne, interaktywne rozwiązania dla galerii i centrów handlowych w częściach wspólnych obiektu. Spółka istnieje od 1995 roku, dostarcza koncepty rozrywkowe w różnych formatach. Obecnie w sieci RO-AN działa 20 lokali Bajkowy Labirynt.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl