Ruszył system umawiania spotkań na SCF 2019 CEE. Liczba miejsc ograniczona

Wszyscy uczestnicy Shopping Center Forum 2019 CEE dostali już dostęp do systemu umawiania spotkań. Liczba stolików w ramach przygotowanej strefy Meeting Point jest ograniczona, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili. Na SCF zarejestrowało się już ponad 1,3 tys., a liczba ta może wzrosnąć nawet do 1,6-1,8 tys. osób. W pierwszy dzień uruchomienia systemu wysłano ponad 3 tys. wiadomości.

Networking jest kluczową częścią każdej edycji Shopping Center Forum, dlatego nie dziwi fakt tak dużego zainteresowanie uczestników Forum systemem do umawiania spotkań.

System w formie biznesowego portalu społecznego ułatwia odnalezienie konkretnej osoby, a następnie umówienie się z nią na rozmowę w wybranym miejscu i czasie. Dla wygody uczestników Forum przygotowaliśmy specjalną strefę Meeting Point z 50 stolikami, przy których można rezerwować spotkania. Standardowe spotkanie trwa 30 min. Duże zainteresowanie rozmowami face-to-face powoduje, że liczba wolnych miejsc szybko się kończy.

System umawiania spotkań dostępny jest tylko dla zarejestrowanych uczestników, którzy dokonali opłaty za udział w Forum. Rejestracja uczestników dostępna jest TUTAJ.

Jak się umówić?

Każdy z uczestników Forum otrzymał od nas login i hasło. Po zalogowaniu się w systemie i wyszukaniu konkretnej osoby, można wysłać jej propozycje spotkania wraz ze wskazaniem godziny i miejsca rozmowy. System umożliwia także zarządzanie harmonogramem swoich spotkań.

Za każdym razem kiedy uczestnik wysyła/otrzymuje zaproszenie oraz potwierdza/odrzuca spotkanie, otrzymuje automatyczne powiadomienie w postaci wiadomości email. Harmonogram wyświetla planowane spotkania oraz pozwala zarządzać dostępnością podczas konferencji.

Funkcja targowa i biznesowa

Shopping Center Forum 2019, czyli największe spotkaniem rynku centrów handlowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, odbędzie się 25-26 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział nawet 1,8 tys. uczestników, w tym ok. 515 przedstawicieli sieci handlowych. Blisko 80 wystawców i partnerów zaprezentuje ponad 400 projektów. SCF 2019 CEE to także Welcome Mixer i After Party, w którym podczas poprzedniej edycji wzięło udział ponad 800 osób.

Poza funkcją targową i biznesową, Shopping Center Forum to także miejsce wymiany doświadczeń i budowania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży retail. Przez dwa dni duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią m.in.: Colliers, Trei, Apsys, Savills, Metro Properties, Plus Energia, UPS, czy MK Illumination.

Gościem specjalnym jesiennej edycji Forum będzie Pepijn Morshuis, CEO Trei Real Estate. Jego wystąpienie dotyczące horyzontów rozwoju rynku retail w perspektywie najbliższych 10 lat, będzie oficjalnym otwarciem konferencyjnej części Forum.

ZAREJESTRUJ SIĘ na Forum klikając w LINK. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.