Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

W gdyńskim Centrum Riviera ruszył największy w Polsce salon Home&You

Salon wnętrzarski Home&You w gdyńskim Centrum Riviera powiększył powierzchnię o ponad 450 mkw. Teraz mający ponad 1,2 tys. mkw. sklep jest największą placówką tej znanej sieci w Polsce.

Home&You w Riverze różni się od pozostałych sklepów marki nie tylko większą powierzchnią, ale także bogatszą ofertą. Po raz pierwszy w sklepie stacjonarnym pojawiły się towary znane ze sprzedaży online oraz kolekcje limitowane. Zaproponowano również nową formułę ekspozycji: nowoczesne, jasne meble sklepowe, na ścianach umieszczono nowoczesne grafiki i ekrany membranowe. Sklep został podzielony na poszczególne „pomieszczenia” tj. kuchnię, łazienkę, sypialnię, itp. Dzięki temu klienci mogą w łatwy sposób odnaleźć interesujące ich produkty oraz zapoznać się z przygotowanymi przez stylistów aranżacjami.

– Decyzje naszych klientów o powiększeniu powierzchni i wzbogaceniu oferty bardzo nas cieszą. W tym przypadku, powód do satysfakcji jest tym większy, że decyzja o zwiększeniu wynajmowanej powierzchni zapadła w trakcie rekomercjalizacji obiektu, gdy następuje pierwsza, najważniejsza weryfikacja dotychczasowych kontaktów. Cieszy, gdy efekt jest tak spektakularny, jak w przypadku sieci Home&You. To najlepsze potwierdzenie biznesowej atrakcyjności naszej oferty – mówi Grzegorz Latała, członek zarządu, dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate.

W asortymencie Home&You w Centrum Riviera, znalazły się między innymi meble, lustra, ręcznie malowane obrazy, dywany, a także gadżety elektroniczne, takie jak nawilżacze powietrza. – To jeszcze więcej eleganckich dodatków do domu oraz akcesoriów wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim większy komfort dla klientów – mówi Magdalena Szarejko, kierownik Działu Marketingu Home&You.

250 sklepów w Centrum Riviera

Centrum Riviera jest największym centrum handlowo-rozrywkowym na Pomorzu. Na dwóch poziomach jest tu 250 sklepów, bogata oferta gastronomiczna, w tym prawie 30 restauracji i kawiarni oraz rekreacyjna (m.in. 6 placów zabaw dla dzieci). Od początku Mayland Real Estate, deweloper i zarządca, zakładał, że będzie to nie tylko miejsce codziennych zakupów spożywczo-przemysłowych, ale także centrum modowe oraz ośrodek aktywnego wypoczynku i relaksu dla całej rodziny. W Trójmieście wszyscy znają plażową akcję promocyjną Słoneczny Patrol Riviery lub całoroczną galerię sztuki Rivierę Sztuki i bardzo kobiecy Plac Piękna. Dużym zainteresowaniem cieszą się również przedstawienia teatralne dla dzieci. Cyklicznie gości w Rivierze także Centrum Nauki Experyment, które jest najpopularniejszym w Trójmieście miejscem związanym z edukacją w formie interaktywnych zabaw. W 2015 r. Union Investment Real Estate GmbH nabył Centrum Riviera i powierzył zarządzenie firmie Mayland.

Mayland Real Estate jest wiodącym deweloperem i zarządcą dużych obiektów handlowych w Polsce. Firma działa na polskim rynku od 1995r., jako spółka Grupy Casino. Mayland oddał do użytku nowoczesne centra handlowe: Serenadę w Krakowie, Rivierę w Gdyni, Jantar w Słupsku, Pogorię w Dąbrowie Górniczej­­ oraz Karolinkę w Opolu. Spółka ma także portfel projektów w całym kraju.

Mayland jest wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się na stoisku 4.2