PRÔM z projektami z całej Polski na Shopping Center Forum 2019

PRÔM Peakside ROS Outlet Management, zarządzający czterema centrami outletowymi w Polsce zaprasza do spotkań podczas Shopping Center Forum 25-26 września 2019. Grupa jest operatorem centrów outlet w Polsce: Designer Outlet Warszawa, Gdańsk i Sosnowiec. W Krakowie powstaje kolejny obiekt tego typu. Rozpoczynające się 25 września targi to wyjątkowa okazja, żeby porozmawiać o wszystkich projektach zarządzanych przez PRÔM.

– Obiekty, którymi w Polsce zarządzamy, notują świetne wyniki. W I półroczu 2019 r. w centrach Designer Outlet sprzedaż wzrosła średnio o 9 proc., zwiększyła się też liczba odwiedzających. To spore osiągnięcie zważywszy na rosnącą liczbę dni bez handlu. Takie wyniki są efektem naszego doświadczenia i efektywnego zarządzania, a także ciągle nowych, innowacyjnych pomysłów na zwiększanie ruchu w centrach – mówi Thomas Reichenauer, Managing Director i współzałożyciel PRÔM Peakside ROS Outlet Management.

PRÔM podejmuje aktywności mające na celu poprawienie komfortu zakupów, np. zmiany aranżacji czy wystroju centrów, a także przeprowadza zaawansowane audyty jakości obsługi klienta.

Indywidualne podejście i analiza wszystkich wskaźników pozwala na podejmowanie najlepszych decyzji biznesowych, pozytywnie wpływających zarówno na wyniki finansowe, jak i popularność czy renomę obiektów Designer Outlet.

– Dbamy o różnorodny i unikalny tenant mix ze znacznym udziałem marek premium. Znane międzynarodowe firmy, takie jak Armani, Calvin Klein, Furla, Pinko, Tommy Hilfiger, Trussardi czy Kazar (marka ma w Gdańsku i Piasecznie swoje sklepy w innowacyjnej formule „pop-up store”) chętnie dołączają do listy naszych najemców. Na bieżąco przeprowadzamy też badania, jak unikalny na polskim rynku Meet&Greet, które dają nam informację, w jakim kierunku się zmieniać, tak aby odnosić jeszcze większe sukcesy – mówi Katarzyna Ciemińska, Center Manager Designer Outlet Warszawa, PRÔM Peakside ROS Outlet Management.

Fashion Outlet Kraków w nowatorskiej formule

Wśród najemców powstającego Fashion Outlet Kraków są już zarówno marki premium, casual, jak i reprezentujące kategorię sport. W obiekcie rozbudowany zostanie też komponent rozrywkowy w stylistyce premium, obejmujący kino, klub fitness i kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną. W Fashion Outlet Kraków znajdą się między innymi takie sklepy, jak: 4F, Adidas, Elisabetta Franchi, Pinko, Lavard, Lee Cooper, Pierre Cardin, Tefal Home&Cook, Only, Olimp, Cinema City, Fitness Platinium, Pink Bowling oraz McDonald’s.

– Targi Shopping Center Forum 2019 będą idealną okazją na wymianę doświadczeń i szczegółowe zapoznanie się z portfolio PRÔM. Dodatkowo, 26 września zapraszamy na rozmowy przy śniadaniu w formie przekąsek, bezpośrednio na stoisku PRÔM 1.91 – zapraszają przedstawiciele PRÔM.

3 obiekty Designer Outlet

Designer Outlet Gdańsk to funkcjonujące od 2005 roku (od lipca 2017 pod obecną nazwą), jedyne na Pomorzu centrum typu outlet oferujące ponad 100 marek, takich jak między innymi Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Nike, czy Benetton, w cenach 30-70 proc. niższych niż w regularnych centrach handlowych. Chętnie odwiedzane jest przez mieszkańców Pomorza nie tylko ze względu na codzienne przeceny. Przyjemność pobytu w centrum zapewniają również część restauracyjna, plac zabaw, bezpłatny parking na ponad 1 tys. aut i architektura stylizowana na tradycyjną skandynawską wioskę rybacką, z własną 24 metrową latarnią morską.

Designer Outlet Sosnowiec to największe centrum outletowe w regionie, położone w Sosnowcu przy drodze S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138). Dzięki ponad 100 markom (takim jak np. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess) i cenom niższym od 30 do 70 proc. przez cały rok, daje najlepsze możliwości robienia zakupów. Część restauracyjna i plac zabaw dla dzieci uzupełniają ofertę obiektu. Architektura outletu przypomina XIX-wieczną wiktoriańską uliczkę. Darmowy parking może pomieścić 1,2 tys. samochodów.

Designer Outlet Warszawa oferuje mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć: Armani Outlet, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Kazar, Liu Jo, Mango, Nike, Pandora, Pinko, Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70 proc. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów.

PRÔM to joint venture Peakside Capital i ROS Retail Outlet Shopping

PRÔM jest w Polsce operatorem Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec oraz Fashion Outlet Kraków.

Peakside Capital inwestuje w różnego rodzaju nieruchomości w Niemczech oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Znajduje cele inwestycyjne, realizuje transakcje oraz świadczy usługi w zakresie zarządzania aktywami i funduszami na rzecz zarządzanych funduszy i inwestorów kwalifikowanych. Firma Peakside Capital powstała w 2010 roku i jest własnością partnerów. Zatrudnia ponad 40 osób, w tym 20 w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w imieniu wielu funduszy i osób indywidualnych w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej o łącznej wartości przekraczającej 1 mld euro.

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i partnerami w Polsce, we Włoszech oraz Francji, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi. Specjalizuje się w zarządzaniu siecią Designer Outlet oraz innowacyjnymi konceptami handlowymi w Europie. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, będąc uznanymi specjalistami w branży posiadają wieloletnie doświadczenie na europejskim rynku outletów. ROS Retail Outlet Shopping obejmuje swoim działaniem wszystkie etapy projektu, od znalezienia odpowiedniej lokalizacji do ukształtowania i rozwoju wszystkich aspektów zarządzania operacyjnego.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Designer Outlet Warszawa, Designer Outlet Gdańsk, Designer Outlet Sosnowiec, Premier Outlet Budapest, Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, La Galleria Parma i przyszłe inwestycje w Europie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.