Galeria Malta nie zwalnia tempa rozwoju. Dealz wzmacnia ofertę centrum

Galeria Malta wzbogaca swoją ofertę zakupowo-rozrywkową, podpisując kolejne umowy najmu. Po Lider Plac Zabaw, enel-med, Pepco i Martes Sport, przyszedł czas na sieć dyskontów Dealz. Dealz w Galerii Malta otworzy się jeszcze w tym roku. To następstwo rozpoczętych już zmian i procesu remodelingu. Zarządcą obiektu jest Sierra Balmain – wystawca Shopping Center Forum 2019 CEE.

Galeria Malta przechodzi ewolucję, do której dojrzała po 10-letniej obecności na poznańskim rynku nieruchomości komercyjnych. Przemyślana strategia i zapoczątkowany już remodeling uczynią z niej miejsce aktywnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół oraz nową destynację zakupową. Centrum podąża za rynkowymi trendami, stając się galerią społecznościową z właściwie dobranym portfolio najemców z sektorów reatail, leisure oraz entertainment. Wdrażane na bieżąco zmiany dotyczą zarówno funkcji centrum, aranżacji przestrzeni, rozlokowania poszczególnych tematycznych stref, jak i samego portfolio sklepów. W Malcie powiększa się sfera rozrywkowa i tworzone są nowe miejsca aktywnego wypoczynku. Równocześnie galeria rozwija ofertę zakupową wzbogacając ją o nowe, lubiane przez poznaniaków marki dyskontowe takie jak Dealz.

Dealz oferuje szeroki asortyment produktów: spożywczych, drogeryjnych, kosmetyków, artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, artykułów papierniczych, produktów dla zwierząt i wiele innych, zawsze w atrakcyjnych cenach. Sklep o powierzchni blisko 480 mkw. będzie zlokalizowany na parterze centrum.

– Otwarcie sklepu Dealz w Galerii wzbogaci ofertę centrum, zapewniając klientom nowe miejsce, w którym będą mogli zarówno dokonać codziennych zakupów, jak i znaleźć wiele ciekawych, atrakcyjnych produktów, niedostępnych w innych sklepach. Jesteśmy przekonani, że sklep Dealz stanie się ulubionym punktem klientów Galerii Malta, który będą chętnie odwiedzać i gdzie zawsze znajdą swoje ulubione marki oraz nowe, ciekawe produkty w super cenach. Każdego miesiąca otwieramy kolejne sklepy sieci Dealz, docierając do coraz szerszego grona klientów z całej Polski. Sklep w Galerii Malta będzie trzecim sklepem naszej sieci w Poznaniu – komentuje Marcin Langowski, Dealz Polska.

– Dealz Polska to znana i lubiana sieć, której nie mogło zabraknąć w Galerii Malta. Doskonale uzupełni ofertę naszego centrum i z pewnością zostanie doceniona przez tych klientów, którzy poszukują różnorodnych produktów z wielu segmentów, w atrakcyjnych cenach. Okolice Galerii Malta – jezioro, pobliskie ścieżki i tereny zielone, to miejsce relaksu na łonie natury, towarzyskich spotkań, rodzinnych pikników czy popołudniowych spacerów z psem. Jestem przekonany, że oferta Dealz przyczyni się do uatrakcyjnienia tych aktywności i każdy znajdzie tu coś dla siebie, swojej rodziny, kreatywnej zabawy z najmłodszymi czy dla domowych pupili – dodaje Lech Polański, dyrektor Galerii Malta.

Galeria Malta na SCF 2019

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu, zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 tys. mkw. powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, a wkrótce także Pepco i Martes Sport. W ofercie Galerii dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium.

Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełni niebawem operator medyczny – enel-med.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.