Pełne portfolio zmodernizowanych galerii Carrefour na SCF 2019

Galeria Słowiańska w Zgorzelcu, Sonata Park w Sochaczewie, Galeria AKS w Chorzowie, Galeria Zielone Wzgórze w Białymstoku czy Galeria Gryf w Szczecinie – to tylko niektóre z obiektów handlowych w portfolio Carrefour Polska, które przeszły lub przechodzą proces rozbudowy i modernizacji.

Od 2014 roku Carrefour konsekwentnie realizuje przyjętą strategię modernizacji należących do niego obiektów. Do tej pory zmodernizowano już 21 obiektów, co przyczyniło się do odświeżenia i uatrakcyjnienia portfolio sieci. Z ofertą wszystkich obiektów wchodzących w skład portfolio Carrefour na polskim rynku będzie można zapoznać się podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 na stoisku 4.6. 

– Polacy coraz większą wagę przywiązują do możliwości połączenia szybkich i satysfakcjonujących zakupów z ofertą nowoczesnych usług w jednym miejscu. Rozbudowywane i modernizowane obiekty dają większe możliwości zaaranżowania przestrzeni oraz stworzenia oferty odpowiadającej tym aktualnym trendom i stylowi życia – komentuje Ewa Karska, Dyrektor Działu Galerii Handlowych w Carrefour Polska.

Carrefour zmodernizował 90 proc. swoich obiektów

Remodelingom i rozbudowom prowadzonym przez Carrefour Polska towarzyszy proces rekomercjalizacji – sieć podpisuje kolejne umowy najmu z dotychczasowymi partnerami takimi jak Rossmann, Pepco, Home & You, Hebe, a także pozyskuje nowych najemców do swojego portfolio. Znalazły się wśród nich m.in. Top Zoo, Action czy Carte d’Or. Rozszerzanie współpracy z najemcami to efekt rosnącej popularności, przewidywalności i stabilności obiektów należących do Carrefour w Polsce.

– Carrefour dysponuje ciekawym i zróżnicowanym portfolio centrów handlowych w całej Polsce, z ugruntowaną pozycją na lokalnych rynkach. Obecnie już ponad 90 proc. naszych obiektów przeszło kompleksowe modernizacje i jak pokazują nasze wskaźniki odwiedzalności, cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów – mówi Ewa Karska. – Cieszymy się również, że kolejne marki dostrzegają potencjał naszych obiektów i decydują się na podpisanie z nami kolejnych umów najmu. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze bardziej atrakcyjną i zróżnicowaną ofertę handlową i usługową – dodaje Ewa Karska.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.