Reserved w Dekadzie Sieradz już otwarty

Salon flagowej marki grupy LPP o powierzchni ponad 2 tys. mkw. powitał pierwszych klientów 18 września br. W sieradzkiej Dekadzie znajduje się obecnie bogata oferta modowa Reserved przeznaczona dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

– Galeria Dekada Sieradz stawia na dynamiczny rozwój. Naszym klientom chcemy zapewnić to co najlepsze, dlatego otwarcie sklepu jednej z wiodących marek na rynku odzieżowym w Polsce jest dla nas ważnym momentem – komentuje Jacek Przybyłek, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada Sieradz. – Mamy nadzieję, że szeroka oferta w sektorze modowym przypadnie do gustu naszym klientom i wpłynie na jeszcze większą częstotliwość odwiedzalności – dodaje J. Przybyłek.

Reserved to flagowa marka grupy LPP, która posiada ponad 450 salonów w 23 krajach Europy, Afryki i Azji, w tym 5 krajach na Bliskim Wschodzie. W swoich kolekcjach marka łączy piękno klasycznych wzorów z oryginalnymi, najświeższymi modowymi propozycjami na dany sezon.

30 sklepów w Dekadzie Sieradz

W Dekadzie Sieradz znajduje się blisko 30 sklepów i punktów usługowo-gastronomicznych. Na klientów czeka 350 miejsc parkingowych przed budynkiem oraz na dachu, z łatwym dostępem do Galerii poprzez jeden z najdłuższych w Polsce ruchomych chodników. Na przestrzeni 8 lat funkcjonowania Dekadę Sieradz odwiedziło ponad 10 mln klientów.

Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Za proces komercjalizacji odpowiada BOIG Property Consulting.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.