Meet & Fit kontynuuje ekspansję

Przybywa lokali Meet & Fit. Operator gastronomiczny właśnie otworzył nową restaurację w Żyrardowie, a w planach ma realizację trzech kolejnych.

Po sierpniowym otwarciu lokalu Meet & Fit w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach zgodnie z planem otwarty został lokal w Żyrardowie. Lokal ma powierzchnię 65 mkw. i 20 miejsc siedzących w samym lokalu oraz 16 miejsc na ogródku letnim. Restauracja znajduje się przy ul. Izy Zielińskiej w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu TelePizza prowadzonym przez tego samego franczyzobiorcę.

– Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Kielce, Mielec oraz Katowice. W części z tych miast udało nam się pozyskać topowe lokalizacje, a w kilku z nich poszukujemy jeszcze lokali – mówi Łukasz B. Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit i dodaje: – Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie fit, super fit lub podane w bułce bezglutenowej.

– W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców – zapowiada dyrektor sieci.

Meet & Fit poszukuje franczyzobiorców

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone. Spółka poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.