scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Postępuje modernizacja Galerii Przymorze

galeria-przymorze

Galeria Przymorze na fali pozytywnych zmian Tegoroczny sezon wakacyjny w gdańskiej Galerii Przymorze upłynął pod znakiem wytężonych prac modernizacyjnych. Przez ostatnie kilka tygodni w obiekcie nastąpiły kolejne zmiany, które wpisują się w przyjętą strategię rozwoju galerii w następnych latach.

Już od głównego wejścia klienci galerii zauważą przemianę jej gastronomicznej strefy, której niezmiennie przybywa zwolenników. Dzięki nowoczesnemu i przytulnemu wystrojowi nowej lokalizacji „Wagi Smaków”, klienci zyskali jeszcze więcej komfortu i miejsca na posiłki. Ofertę kulinarną obiektu wzbogaciły też dwie nowe marki: „Gong” – czyli kuchnia azjatycka w świeżym i atrakcyjnym cenowo wydaniu, oraz RONburger – jako odpowiedź na zapotrzebowanie Galerii na najemcę z kategorii restauracje, który oferuje popularne burgery w różnych odsłonach.

– Jesteśmy zadowoleni z rozwoju i rosnącej popularności naszej strefy gastronomicznej – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor obiektu. – Jest to efekt dbałości o to, by otwierać przed najemcami nowe możliwości dla prosperowania ich biznesu. – dodaje.

Warto podkreślić, że poza nowościami, w ofercie Galerii Przymorze pozostają dobrze znane klientom marki, a wieloletni partnerzy decydują się przedłużyć współpracę z Centrum. W ostatnim czasie przedłużono na kolejne lata umowy najmu z Deichmann i Aquael Zoo. Obie marki zaproponowały klientom nowy wygląd swoich salonów, obie też zmieniły lokalizację i aktualnie znajdują się na parterze Galerii. Salony wykonane są według najnowszych konceptów aranżacyjnych – przyjemne wnętrza i obszerne wejścia zapraszają gości.

– Pod koniec roku w naszej Galerii nastąpi kolejne otwarcie – mówi Agnieszka Wojtaszczyk – ponad 600-metrowy lokal na piętrze obiektu zajmie Pepco. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy liczą na wzbogaconą ofertę Galerii w ramach przedświątecznych zakupów. Należy wspomnieć, że w ramach wcześniejszych działań, w Galerii Przymorze swój kolejny salon otworzył Jysk, który zgodnie z oczekiwaniami cieszy się dużą popularnością wśród klientów oferując im bogaty wachlarz produktów w skandynawskim stylu.

O Galerii Przymorze

Galeria Przymorze to nowoczesne, a zarazem bardzo przyjazne centrum handlowe z ciekawą ofertą handlową. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością. Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku. Dla odwiedzających galerię ważnym udogodnieniem jest także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz przestronny, bezpłatny parking z nowoczesnym systemem AFA. Galeria Przymorze to nie tylko idealne miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń o charakterze prospołecznym i kulturalnym.

Zarządca Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required