Maczfit startuje z usługą vendingową

Maczfit – firma specjalizująca się w cateringu dietetycznym uruchamia pierwsze automaty vendingowe. „Lodówki pełne zdrowia” to nowoczesne automaty vendingowe, w których można kupić posiłki Maczfit od ręki o każdej porze. Pierwsze maszyny ze zdrowymi posiłkami stanęły już w Warszawie. Niebawem będą dostępne w całym kraju.

Zeszłoroczny wynik sprzedażowy na poziomie 57 mln zł może w tym roku znacznie wzrosnąć – już w pierwszym półroczu 2019 r. Maczfit osiągnął 50-procentowy wzrost. Teraz firma zaskakuje najciekawszą na rynku ofertą usługi vendingowej, która pozwoli rozkochać się w maczfitowych daniach wszystkim Polakom. Na początek z automatów-lodówek skorzystamy w Warszawie, a docelowo na terenie całego kraju.

– Co dzień zmieniamy nawyki żywieniowe Polaków na lepsze. Nie tylko dostarczamy dietetyczne posiłki do domów i biur, ale również edukujemy i doradzamy. Maszyny vendingowe mogą być nie tyle kolejną rewolucją, co elementem ewolucji. Chcemy dotrzeć ze zdrowym i smacznym posiłkiem do każdego miejsca w Polsce – tłumaczy Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

Maczfit do końca roku uruchomi 50 automatów

Catering dietetyczny Maczfit każdego dnia dociera do tysięcy klientów w ponad 300 miejscowościach w kraju. A teraz posiłki dietetycznego lidera będą czekały na nas nie tylko w domu. Dzięki „lodówkom pełnym zdrowia” z oferty firmy będzie można skorzystać wszędzie – w pracy, na uczelni, czy w klubie fitness.

– Chcemy być dosłownie na wyciągnięcie ręki. Do końca tego roku planujemy około 50 automatów, a w przyszłym kilkaset. To krok milowy w branży cateringu dietetycznego – mówi Maciej Lubiak.

W lodówkach znajdziemy dietetyczne desery, sałatki, dania mięsne oraz potrawy wegetariańskie (z tych ostatnich warto skorzystać tym bardziej, że Maczfit jest pierwszym i jedynym cateringiem dietetycznym z certyfikatem V-Label dla programów wegetariańskich i wegańskich – Vege i Wegan). Automaty vendingowe Maczfit to zaawansowane technologicznie lodówki, z możliwością podgrzania posiłków zaraz po zakupie. Dodatkowo specjaliści firmy osobiście monitorują temperaturę, jakość dań i termin ich przydatności do spożycia.

– Chcę, by diety pudełkowe były dostępne wszędzie. Także dla tych, którzy nie chcą jeść pięciu posiłków, ale jeden czy dwa. To jeden z naszych celów. Dlatego wprowadziliśmy usługę vendingową, z możliwością zakupu dowolnej liczby posiłków, w dowolnym miejscu np. w biurach czy siłowniach. Chcemy też rozkochać w dietach pudełkowych inne kraje europejskie. Jesienią tego roku rozpoczynamy sprzedaż na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie – dodaje Maciej Lubiak prezes firmy Maczfit.

Maczfit podbija Europę

Wprowadzenie usługi vendingowej jest dla Maczfit jedną z kluczowych inwestycji. Jednak firma idzie jeszcze dalej. Jesienią tego roku gigant pojawi się na rynku niemieckim. Pilotażowy program wystartuje w Berlinie. A to dopiero początek realizacji planów podboju europejskiego sektora diet pudełkowych i cateringu dietetycznego.

Maczfit to catering dietetyczny dostarczany pod wskazany adres, który jest obecny w każdym województwie Polski. Jest dedykowany dla osób, które chcą zadbać o zdrowie swoje oraz całej rodziny, lecz nie posiadają do tego stosownej wiedzy lub czasu. Przygotowywane pod okiem ekspertów-dietetyków posiłki cechują się nie tylko wysoką, restauracyjną jakością, ale również odpowiednim zbilansowaniem i poziomem kaloryczności dobranym do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W ofercie firmy jest aż 21 programów dietetycznych w tym soki cold press, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający odbiorca, znajdzie optymalne dla siebie menu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.