Gemini Holding i Costa Coffee wspólnie na Shopping Center Forum

Na tegorocznym Shopping Center Forum Gemini Holding pojawi się w towarzystwie Costa Coffee. To wspólna decyzja obu marek. W efekcie na stoisku holdingu będzie można spróbować kawy przygotowywanej przez profesjonalnych baristów. Powstanie tutaj także specjalna strefa spotkań biznesowych, w której przedstawiciele krakowskiego dewelopera prezentować będą ofertę.

– Costa Coffee to dla nas ważny partner. Marka niedawno zadebiutowała w centrach handlowych Gemini Park, otwierając swoją pierwszą kawiarnię  w bielskiej galerii. Wspólną targową prezentacją chcieliśmy uczcić ten fakt. Jesteśmy przekonani, że to początek owocnej współpracy. Fakt, że to właśnie my staliśmy się tegorocznym partnerem Costa Coffee na targach pokazuje także, jak duży zaufaniem cieszy się Gemini Holding oraz jak duży potencjał marka dostrzega w naszych galeriach – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

Zdaniem Costa Coffee współpraca z Gemini to długofalowa kooperacja. – Przyjęliśmy zaproszenie Gemini Holding z oczywistych względów. Co roku stoisko marki jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez gości targów. Ponadto sama marka, jak i lokalizacje jej centrów handlowych, cieszą się dużym zaufaniem całego rynku. To partner, z którym chcemy współpracować i w towarzystwie, którego warto się pokazać na tak dużym wydarzeniu – informują przedstawiciele sieci.

Costa Coffee jest obecna w Polsce od 2012 roku i obecnie jest największą siecią kawiarni w naszym kraju. Prowadzi ponad 150 kawiarni oraz 350 kawomatów Costa Express. Lokale Costa Coffee usytuowane są najczęściej w centrach handlowych, ale również na high-streetach oraz lotniskach i dworcach. Sieć prowadzi dynamiczną ekspansję i otwiera kilkanaście nowych kawiarni rocznie.

3 flagowe projekty Gemini Holding na SCF

W tym roku na targi Gemini Holding przyjedzie z trzema flagowymi projektami – dwiema galeriami zlokalizowanymi w woj. śląskim i jednym obiektem z Małopolski.  Odwiedzający stoisko holdingu będą mieli okazję poznać Gemini Park Tychy, a także planowaną przez inwestora rozbudowę obiektu. Dzięki niej galeria ma zyskać dodatkowe 6,5 tys. m kw. GLA przeznaczone m.in. pod kino i restauracje.

Zaprezentowane zostanie także mający w tym roku 10 lat Gemini Park Bielsko-Biała. Liczący sobie 42,5 tys. m kw. GLA i 120 sklepów obiekt to dziś jedno z najdynamiczniej rozwijających się centrów handlowych na Podbeskidziu, a także jedno z nielicznych w regionie, które notuje stale rosnącą liczbę klientów, wbrew negatywnym trendom na rynku.

Wśród prezentowanych inwestycji pojawi się także Gemini Park Tarnów. Mająca ponad 43 tys. m w. i 120 sklepów galeria jest dziś najchętniej odwiedzanym centrum handlowym we wschodniej części Małopolski, które przyciąga mieszańców regionu przede wszystkim swoją ofertą modową.

– Na jesiennych targach Shopping Center Forum zaprezentujemy wszystkie nasze inwestycje. Odwiedzając stoisko będzie można dowiedzieć się więcej o ofercie leasingowej tyskiej, bielskiej i tarnowskiej galerii, a także o potencjale tych obiektów. Zaprezentujemy także plany rozwoju, które powinny zainteresować wielu potencjalnych partnerów – mówi Anna Malcharek.

Gemini Holding Sp. z o.o. polska firma deweloperska z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku i dziesiątkami zrealizowanych z sukcesem inwestycji w kraju. Gemini Holding to obecnie jedna z dynamiczniej rozwijających się firm deweloperskich w Polsce i godny zaufania partner biznesowy. W portfolio holdingu znaleźć można dziś 3 popularne centra handlowe Gemini Park – Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz nowo otwarte Gemini Park Tychy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.