SCF 2019: MMG pracuje nad nowym konceptem handlowo-usługowym

Master Management Group poszerza portfolio. Firma będzie odpowiedzialna za najem powierzchni handlowo-usługowej w Starej Papierni, która powstanie w ramach rozbudowy. Znany format handlowy w Konstancinie-Jeziorna czekają duże zmiany. Centrum wzbogaci się o nowe sklepy i znacznie poszerzy ofertę usługową i gastronomiczną, a lokalna społeczność będzie jeszcze bardziej zintegrowana. Ten i inne projekty MMG zaprezentuje podczas targów Shopping Center Forum 2019 na stoisku nr 2.5. 

Stara Papiernia znajduje się w samym sercu Konstancina-Jeziornie i jest miejscem o bogatej przeszłości historycznej. Zabytkowe mury Królewskiej Fabryki Papieru z XVIII wieku w procesie rewitalizacji zostały zaadaptowane do stworzenia wyjątkowego miejsca handlowego, które zostało otwarte w listopadzie 2002 roku. Aktualnie inwestor przygotowuje inwestycję do rozbudowy o 5,1 tys. mkw. GLA. Projekt zostanie powiększony w zgodzie najwyższym standardem architektury, wykorzystując najlepszej jakości materiały.

– Centrum Handlowe Stara Papiernia to silna i doceniana marka, która łączy w sobie historię z siedemnastoletnim doświadczeniem biznesowym. Kontynuując naszą tradycję związaną z zastosowaniem najwyższych standardów w architekturze, planujemy poszerzyć i uzupełnić ofertę obiektu dla klientów Konstancina i okolicznych miejscowości. Rozbudowa ma na celu poprawienie wielofunkcyjności centrum, jeszcze większą integrację lokalnej społeczności i wzbogacenie obecnie istniejącej oferty dla klientów – komentuje zarządca Starej Papierni.

Nowoczesne centrum handlowe

– Bardzo cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w procesie przebudowy i rewitalizacji Starej Papierni, bo to wyjątkowe miejsce handlowe z unikatową przestrzenią. Jako właściciel i developer portfolia dziesięciu formatów handlowo-usługowych wiemy doskonale, jak kluczową rolę odgrywa odpowiednio dobrany tenant mix. Bazując na naszym doświadczeniu dołożymy wszelkich starań, aby stworzona przez Master Management Group koncepcja zakupowa wpisała się w unikalny charakter zabudowy Starej Papierni i zaspokoiła potrzeby klientów – tłumaczy Anna Polak, Dyrektor działu najmu w Master Management Group.

Stara Papiernia to nowoczesne centrum handlowe o unikalnych wnętrzach i wystroju, które mieści się w zabytkowych, pofabrycznych budynkach XVIII-wiecznej Królewskiej Fabryki Papieru w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy. Jedyny w swoim rodzaju kompleks usługowo-handlowy został przystosowany, aby sprostać potrzebom i wymaganiom mieszkańców Konstancina oraz okolicznych miejscowości, między innymi Piaseczna, Nadarzyna i Góry Kalwarii.

W skład centrum handlowego Stara Papiernia wchodzą dwa wielofunkcyjne budynki o łącznej powierzchni 4,5 tys. mkw. Centrum posiada także uliczkę handlową charakterystyczną dla małych miasteczek, z bogatą ofertą handlowo-usługową oraz placem centralnym, na którym organizowane są wydarzenia kulturalne, koncerty i pokazy. Na terenie Starej Papierni znajduje się także plac zabaw dla dzieci, kawiarnie sezonowe Vincent oraz Bułka przez Bibułkę na świeżym powietrzu oraz restauracje Pomidoro z letnim ogródkiem. Najemcy posiadają w ofercie wyszukane produkty o wysokiej jakości znanych i lubianych marek. Wśród sklepów znajdują się między innymi: Rossmann, Organic Farma Zdrowia, Biedronka, Kuchnie Świata, Batida, Inglot, Egurrola Dance Studio i dr Irena Eris. Kompleks otrzymał wiele nagród w tym ważną nagrodę Modernizacja Roku 2002 w kategorii budynków użyteczności publicznej oraz medal „Europa NOSTRA” (2003) przyznany przez Europejską Federację Stowarzyszeń na rzecz Ochrony Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Europy.

MMG na SCF 2019

Master Management Group (MMG) jest inwestorem, deweloperem, agentem wynajmującym oraz zarządcą nieruchomości handlowych i biurowych zlokalizowanych w całej Polsce. Firma posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie na rynku oraz zespół ekspertów, którzy pracowali dla międzynarodowych firm deweloperskich, doradczych oraz zarządzających nieruchomościami, a także funduszy inwestycyjnych. Dzięki temu MMG z powodzeniem samodzielnie realizuje projekty oraz współpracuje z czołowymi deweloperami i inwestorami. Master Management to prywatna firma oferująca usługi butikowe na najwyższym poziomie. Firma jest partnerem na polskim rynku dla największych światowych funduszy oraz innych instytucji inwestujących w nieruchomości. W swojej historii MMG współpracowało z takimi partnerami jak Marcol Group ,Europa Capital oraz w formie spółki joint venture z Blackstone. Obecnie MMG zarządza 100 tys. mkw. powierzchni handlowej, w tym: Bramą Mazur w Ełku, Galerią Niwa w Oświęcimiu oraz centrami w Poznaniu, Szczecinie, Lubinie, Kutnie, Ciechanowie, Piekarach Śląskich i Józefosławiu (MMG Centers*).

Wszystkie projekty MMG zaprezentje podczas targów Shopping Center Forum 2019 CEE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.