RiiG Ai zaprezentuje na SCF innowacyjne systemy parkingowe

W dzisiejszych czasach parking w galerii handlowej to nie tylko wyznaczone miejsce, na którym można zostawić swój pojazd. Dzięki współpracy z zewnętrznymi aplikacjami możliwe jest uzyskanie dodatkowych przychodów ze sprzedaży, a także pełna integracja z systemami budynku, dokładne raportowanie i analizy zajętości i obrotów.

RiiG Ai, wystawca Shopping Center Forum, oferuje nowoczesny system liczenia odwiedzających działający o kamery 3D własnej produkcji zbierający dane o ilości odwiedzin, ich częstotliwości i długości; a także najnowocześniejszy z oferowanych w Europie parkingowy system zajętości i naprowadzania, wspierający parkingi podziemne, wielopoziomowe i odkryte. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się w trakcie SCF na stoisku 1.9.

Innowacyjne rozwiązanie w Galerii Młociny

Polska firma RiiG Ai, działająca na rynku retail od 10 lat, niedawno zainstalowała najnowszą wersję swojego systemu parkingowego w warszawskiej Galerii Młociny.

– Instalacja w Galerii Młociny to już trzecia generacja systemu zajętości produkowanego przez nasz zespół. W tej chwili obsługujemy ponad 15 tys. miejsc parkingowych, z czego prawie 4 tys. działa pod systemem najnowszej generacji. W ostatnim okresie zainstalowaliśmy system w Hali Koszyki, Royal Wilanów, Angel River, Leclerc Lublin i Galerii Młociny, kończymy instalację w najnowszym biurowcu Generation Park i obsługujemy kilka mniejszych parkingów – wyjaśnia Michał Motowidło, Wiceprezes Zarządu RiiG Ai Sp. z o.o. i twórca systemu RiiG Ai Park. – Sami projektujemy, produkujemy i instalujemy nasze rozwiązania, serwisujemy je i świadczymy w oparciu o nie usługi analityczne. Daje to gwarancję kompatybilności wszystkich elementów, pełną kontrolę nad Systemem i bardzo niską awaryjność, co przekłada się na zadowolenie klientów. Nasz System po prostu działa – dodaje.

Niezawodny system parkingowy

Bezpieczeństwo, oświetlenie, kontrola dostępu, kontrola uprawnień, zarządzanie wolną przestrzenią, komunikacja z parkującymi, wskazywanie wolnych miejsc, odnajdywanie zaparkowanego pojazdu, rezerwacja miejsca, pobieranie opłat, kontrola czasu parkowania, rozpoznawanie pojazdów i tablic rejestracyjnych, przewidywanie dostępności miejsc – to tylko najważniejsze procesy istotne dla nowoczesnego parkingu. Dostarczane przez RiiG Ai rozwiązanie przejmuje na siebie odpowiedzialność za te procesy, a odpowiedzialne za nadzór nad Systemem roboty SI, pracują bez przerwy, nigdy nie chorują a także nie odchodzą do konkurencji.

– Nasi klienci cenią sobie niezawodność oferowanych przez nas rozwiązań, kompletność usługi, szybki serwis i bardzo wygodny interfejs do analizy i przetwarzania danych – mówi Mateusz Mikołaj Rolewski, Prezes Zarządu RiiG Ai Sp. z o.o. – Jesteśmy znani z innowacji, staramy się zawsze być krok przed innymi, jako pierwsi wprowadziliśmy łączność GSM i bezprzewodową do naszych urządzeń analizujących zachowania klientów i parkingowych, jak kamery LPR, tablice informacyjne aż po złożone systemy zajętości – dodaje.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.