PARTNERZY PORTALU

TUF Real Estate: Pasaż Warmiński z pozwoleniem na budowę. Jesienią rusza budowa

Spółka TUF Real Estate realizuje w Lidzbarku Warmińskim przy ulicy Olsztyńskiej drugi, po Pasażu Chełmińskim, park handlowy. Na początku września br. deweloper uzyskał pozwolenie na budowę obiektu. Pierwsze prace budowlane na terenie inwestycji rozpoczną się już jesienią, a otwarcie Pasażu Warmińskiego nastąpi w listopadzie 2020 roku.

Pasaż Warmiński to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, który powstaje w Lidzbarku Warmińskim (województwo warmińsko-mazurskie). W trzech budynkach udostępniona zostanie powierzchnia blisko 6 tys. mkw. GLA oraz parking na ponad 150 aut. W obiekcie swoje sklepy otworzą znane marki sieciowe, między innymi: CCC, Martes Sport, Pepco, Media Expert i KIK. Autorem jak i zarazem biurem odpowiedzialnym za proces administracyjny jest pracownia architektoniczna PEJOT STUDIO, która ponownie wciela się w rolę głównego projektanta inwestycji realizowanej przez spółkę TUF Real Estate.

Pasaż Warmiński skomercjalizowany w blisko 70 proc.

– Do grona najemców Pasażu Warmińskiego dołącza marka Smyk, która prowadzi największą w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Smyk otworzy w obiekcie sklep o powierzchni blisko 300 mkw. Komercjalizacja parku handlowego powoli dobiega końca. Na ten moment blisko 70 proc. powierzchni najmu została wynajęta, co powoduje u nas niemałą satysfakcję. Finalizujemy ostatnie umowy i do końca roku powinniśmy poznać wszystkich najemców – mówi portalowi retailnet.pl Fabian Eryk Barbarowicz – dyrektor zarządzający TUF Real Estate.

Spółka TUF Real Estate wywodzi się z grupy przedsiębiorstw działających pod marką TUF. Jej założycielem jest Radosław Jarmuła, W skład grupy TUF wchodzą spółki i z branży ubezpieczeń, healthcare, fitness, oraz start-upy technologiczne. Spółka TUF Real Estate jest inwestorem dwóch parków handlowych: Pasażu Chełmińskiego i Pasażu Warmińskiego.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top