Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

SCF 2019: Green Caffè Nero z galerią sztuki współczesnej

Podczas Shopping Center Forum 2019 w przestrzeni Green Caffè Nero na uczestników Forum czekać będzie wyjątkowa wystawa. Galeria ToTuart przedstawi tu prace dwojga artystów: Adama Bakalarza oraz prof. Anny Wysockiej. Charakter twórczości obojga twórców znakomicie wpasowuje się w koncepcję obecności sztuki w przestrzeniach komercyjnych i biurowych.

Adam Bakalarz oraz prof. Anna Wysocka są aktywni zarówno jako malarze, jak i rzeźbiarze. Ich prace wystawiane były na wielu krajowych i zagranicznych wystawach i znajdują się w kolekcjach prywatnych oraz publicznych. Swoje dzieła zaprezentują także podczas targów Shopping Center Forum w kawiarni Green Caffè Nero.

ToTuart
ToTuart

ToTuart – organizator wystawy – to galeria sztuki współczesnej, prezentująca dzieła wyselekcjonowanych artystów. – W warszawskim showroomie znajdującym się w zrewitalizowanym, nowoczesnym Centrum Praskim Koneser, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce. Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym (biura, hotele, czy przestrzenie komercyjne). Działamy nie tylko w Polsce, ale również zagranicą, wystawiając prace naszych artystów na targach i wernisażach – mówią przedstawiciele ToTuart. W ofercie galerii znajdują się m.in. prace najlepszych artystów; sztuka dekoracyjna i inwestycyjna; oferta dedykowana dla przestrzeni komercyjnych, biurowych i publicznych; specjalne programy współpracy z architektami wnętrz oraz dekoratorami; wypożyczanie dzieł sztuki; doradztwo inwestycyjne w zakresie zakupu i obrotu dziełami sztuki.

Green Caffè Nero na SCF

Green Caffè Nero jest jedną z sieci reprezentujących sektor gastronomiczny na SCF. Istotną częścią tegorocznej edycji Forum są stoiska mające formę bezpłatnych restauracji i kawiarni. Odwiedzający stoisko Green Caffè Nero będą mogli spróbować kawy i przekąsek w wyjątkowym otoczeniu sztuki współczesnej.

ToTuart
ToTuart

Green Caffè Nero posiada 69 kawiarni w Polsce, każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, aby odzwierciedlać charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje. Sieć ma w planach ma otwieranie 10 lokali rocznie.

Marka Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Od momentu otwarcia pierwszej wspólnej kawiarni w 2012 roku, Green Caffè Nero pozostaje wierne misji, która przyświecała jej założycielom: oferowaniu najlepszej kawy i tworzeniu kameralnej, domowej atmosfery, w której kawą można się delektować.