Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Helios zaprasza na huczne SCF After Party. Start 25 września o 20:00

Zwieńczeniem pierwszego dnia SCF 2019 CEE będzie wieczorne After Party. Współgospodarzem wieczoru jest firma Helios. W imprezie wezmą udział tylko uczestnicy posiadający karty VIP. Według szacunków organizatora będzie to około 900 osób.

25 września 2019 o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich posiadaczy kart VIP na After Party, które odbędzie się w Space Club przy ul. Kolejowej 37/39 w Warszawie. Wejście na After Party będzie możliwe tylko po okazaniu identyfikatora VIP, dlatego w recepcji Forum przez cały dzień istnieje możliwość zakupu dodatkowych kart wstępu uprawniających do wstępu na wieczorną imprezę. A ta zapowiada się wyjątkowo hucznie.

Wyjątkowa lokalizacja After Party

Tegoroczne After Party odbędzie się w miejscu z ponad 100-letnią historią – w Space Club przy ulicy Kolejowej 37/39 w Warszawie. W industrialnych wnętrzach dawnej odlewni metali kolorowych na uczestników Forum czekać będzie wiele atrakcji okraszonych doskonałymi potrawami i ciekawą oprawą muzyczną. Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Gwiazdą wieczoru będzie Katarzyna Nowicka, lepiej znana jako Novika – polska piosenkarka, autorka muzyki i tekstów, a także dziennikarka radiowa.

Tegorocznym partnerem After Party jest należąca do Grupy Agora S.A. spółka Helios. Helios jest właścicielem największej sieci multipleksów w Polsce, która dziś obejmuje już 47 obiektów, 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. Do portfolio sieci Helios wkrótce dołączą kolejne kina – jeszcze w tym roku otwarte zostaną multipleksy w Pabianicach (4 ekrany, 600 miejsc) i w Legionowie (4 ekrany, 600 miejsc). Kolejne kina powstaną w Żorach (4 ekrany, 650 miejsc), Ostrowie Wielkopolskim (4 ekrany, 600 miejsc) i w Pile (4 ekrany, 700 miejsc).

Pełen PROGRAM SCF dostępny jest TUTAJ.