Uczestnicy SCF spotkają się dzisiaj na Welcome Mixer

W jesiennej edycji Shopping Center Forum weźmie udział 1,8 tys. uczestników, a wśród nich przedstawiciele blisko 500 sieci handlowych. Pierwszą okazją do rozmów, w nieco mniej formalnych okolicznościach, będzie tradycyjny Welcome Mixer. Impreza otwarta jest dla wszystkich uczestników Forum, konieczne jest jedynie okazanie dokumentu ze zdjęciem.

Wieczór poprzedzający oficjalne rozpoczęcie SCF uczestnicy spędzą w wyjątkowym miejscu na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja Izumi Sushi mieści się przy ul. Biały Kamień 4 w pięknie zmodernizowanej zabytkowej, mokotowskiej palmiarni. Architekturze miejsca dorównuje jakość jedzenia – jest pysznie i orientalnie.

Aby wziąć udział w Forum, oraz towarzyszących mu wydarzeniach takich jak Welcome Mixer czy After Party, wystarczy zarejestrować się klikając w LINK.

BOIG partnerem Welcome Mixer

Partnerem tegorocznego Welcome Mixer jest firma BOIG, która w tym roku obchodzi jubileusz 15 lat obecności na rynku. Udział w Welcome Mixer jest otwarty dla wszystkich uczestników SCF. Start dzisiaj (24 września) o godzinie 19.

– W tym roku mija 15 lat od pojawienia się firmy BOIG na rynku. Czynnikiem sukcesu, który osiągnęliśmy na przełomie tych lat jest m.in. doświadczenie naszych pracowników, zaufanie klientów, a także wypracowane dobre relacje z partnerami biznesowymi. Chcąc podziękować za wspólne lata pracy, 24 września zapraszamy uczestników jesiennej edycji Shopping Center Forum na Welcome Mixer do restauracji Izumi Sushi przy ul. Biały Kamień 4. Rozpoczynamy punktualnie o godzinie 19:00. Będzie to doskonała okazja do wspólnego świętowania urodzin BOIG w gronie przedstawicieli kluczowych osób w branży – mówi Wojciech Cieślak, Prezes BOIG.

Początek SCF 2019

Następnego dnia rano, czyli 25 września od godziny 8.00, zapraszamy na EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Podczas wydarzenia 80 partnerów i wystawców zaprezentuje  300 projektów. Tam też przez kilka godzin będą debatować o kondycji branży retail w Polsce, rosnącej roli stref rozrywkowych i gastronomicznych w centrach handlowych, a także, co najważniejsze, negocjować i podpisywać nowe umowy najmu, oraz słuchać interesujących prelekcji dotyczących rynku centrów handlowych oraz nowych technologii w handlu.

Przez cały dzień także duża multimedialna scena oddana będzie w ręce partnerów merytorycznych, którzy przedstawią najnowsze trendy, raporty i analizy rynku. Wysokiej jakości kontent merytoryczny zapewnią partnerzy merytoryczni Forum: Savills, Colliers, Trei, Plus Energia, MK Illumination, UPS, Apsys, Metro Properties.

Tego samego dnia wieczorem odbędzie się tradycyjne After Party. Tym razem impreza odbędzie się w Space Club, przy ul. Kolejowej 37/39. After Party jest imprezą dla uczestników posiadających karty VIP. Gospodarzem wieczoru, który rozpocznie się o godzinie 20:00, jest sieć kin Helios.

Drugi dzień Forum (26 września) potrwa do godziny 18.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.