Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Multishop w Suwałkach przyciąga kolejne marki

Multishop Suwałki wzbogaca swoją ofertę zakupową podpisując kolejne umowy najmu. Po RTV Euro AGD, CCC, sieci Rossmann do grona najemców dołączył operator spożywczy – Biedronka. Market Biedronka zajmie powierzchnię ok. 1 tys. mkw. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o najnowszy koncept Biedronki.

Otwarcie I etapu inwestycji zostało zaplanowane na przełomie listopada i grudnia br., a kolejny etap w IV kwartale 2020 roku. .

– Bardzo dobrze oceniamy potencjał inwestycyjny Suwałk, z tego względu rozważamy jeszcze większą ekspansję niż aktualnie planowany obiekt tj. 11 tys. GLA, który jest realizowany w dwóch etapach. Jeszcze przed rozpoczęciem budowy nasz park handlowy cieszył się dużym zainteresowaniem znanych marek. I etap jest wynajęty w 100 proc., obecnie trwa komercjalizacja następnych etapów, która wygląda bardzo pozytywnie – mówi Zbigniew Dymarkowski, Prezes spółki Multishop Suwałki.

Multishop Suwałki

Trzeci Multishop

Multishop Suwałki to nowy punkt na komercyjnej mapie Suwałk, oferujący szybkie i wygodne zakupy z dużym bezpłatnym parkingiem, co jest bardzo istotne dla mieszkańców Suwałk. Inwestycja znajduje się przy północnym węźle obwodnicy Suwałk, co zapewne będzie dużym udogodnieniem dla klientów z Litwy, którzy generują nawet kilkadziesiąt procent obrotów sklepów w mieście.

Inwestycja w Suwałkach to trzeci projekt pod marką Multishop. Po sukcesach parków w Sochaczewie i Jarocinie inwestor –  Multishop Suwałki Sp. z o.o. – zdecydował się wybudować po sąsiedzku z OBI park handlowy. – Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i stworzyć kompleks, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zależy nam na różnorodności sklepów – podkreśla Prezes Zarządu.