Biedronka w Bytomiu Odrzańskim razy dwa

Sklep sieci Biedronka przy ul. Dworcowej 25 w Bytomiu Odrzańskim od 26 września ma brata bliźniaka, który stoi z nim ściana w ścianę. Nowa placówka została zaprojektowana według obowiązującego w sieci standardu 2.0.

– Sklep Biedronka w koncepcie 2.0 to przede wszystkim nowy układ sali sprzedaży. Jest bardziej przyjazny dla klientów i ułatwia intuicyjne poruszanie się po sklepie, wydzielone są w nim strefy np. z pieczywem, owocami czy warzywami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Nowa placówka przy ul. Dworcowej 25a została też wyposażona w ekologiczne rozwiązania jak m.in. oświetlenie LED, czy przyjazny dla środowiska gaz CO2 w urządzeniach chłodniczyc – wyjaśnia Arleta Owczarek, starszy kierownik sprzedaży w sieci Biedronka

Sklep przy ul. Dworcowej 25a ma salę sprzedaży wielkości 790 mkw., na której działa 5 kas. Przy sklepie znajduje się wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów z 64 miejscami postojowymi. W nowej placówce zatrudnienie znajdzie 15 osób. Sklep w Bytomiu Odrzańskim będzie otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 6.30:00-21:00, w piątki i soboty w godzinach 6:30- 22:00 i w niedziele handlowe w godzinach 8:00-20:00.

Tydzień otwarć sklepów Biedronka

Bytom Odrzański zapoczątkował serię  otwarć Biedronki. Sieć w najbliższym tygodniu otworzy kolejne sklepy w całej Polsce. Nowe Biedronki powstawać będą od morza do Tatr. Na koniec I połowy 2019 roku Biedronka miała 2916 sklepów w ponad 1,1 tys, miejscowościach w całym kraju.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2,9 tys. sklepów zlokalizowanych w ponad 1,1 tys. miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1 tys. polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci.

Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl