Sukces After Party SCF 2019

SCF After Party przyciągnęło tłumy. Ponad 700 osób bawiło się w środowy wieczór podczas imprezy zwieńczającej pierwszy dzień Shopping Center Forum. Gospodarzem wieczoru był właściciel sieci kin Helios. Dziękujemy, że byście razem z nami!

Uczestnicy największych w regionie CEE targów SCF, którzy zakupili karty VIP spotkali się w mniej formalnej atmosferze podczas After Party. W tym roku impreza odbyla sie w warszawskim Space Club przy ul. Kolejowej. Była to doskonała okazja do kontynuowania zawartych znajomości i zabawy w doborowym towarzystwie.

 

Impreza zaczęła się o g. 20 i trwała do późnych godzin nocnych. Atrakcją wieczoru była Katarzyna Nowicka, lepiej znana jako Novika – polska piosenkarka, autorka muzyki i tekstów, a także dziennikarka radiowa.

 

Partnerem After Party była należąca do Grupy Agora S.A. spółka Helios. Helios jest właścicielem największej sieci multipleksów w Polsce, która dziś obejmuje już 47 obiektów, 269 ekranów i ponad 52 tys. miejsc. Do portfolio sieci Helios wkrótce dołączą kolejne kina – jeszcze w tym roku otwarte zostaną multipleksy w Pabianicach (4 ekrany, 600 miejsc) i w Legionowie (4 ekrany, 600 miejsc). Kolejne kina powstaną w Żorach (4 ekrany, 650 miejsc), Ostrowie Wielkopolskim (4 ekrany, 600 miejsc) i w Pile (4 ekrany, 700 miejsc).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.