Pierwszy Smyk w Zgorzelcu

28 września, zostanie otwarty pierwszy sklep sieci Smyk w Zgorzelcu. Nowy salon będzie zlokalizowany w dobrze znanej mieszkańcom Galerii Słowiańskiej. Na klientów czeka szeroka gama produktów dla dzieci w wieku od 0 do 14 lat.

– Nieustannie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego też otwieramy nasze punkty nie tylko w wielkich aglomeracjach, ale i mniejszych miastach. Jesteśmy przekonani, że w bogatym asortymencie naszego sklepu mieszkańcy Zgorzelca i okolic za każdym razem znajdą coś dla siebie – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Nowy salon w Zgorzelcu należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”. Klienci będą mogli znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych Smyka – Cool Club i Smiki.

Blisko 200 sklepów Smyk w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.