Pracowite targi SCF 2019 CEE dla Mallson Polska

Mallson Polska – firma doradcza i komercjalizująca od ponad 11 lat nieruchomości komercyjne, z powodzeniem zamknęła kolejną edycję targów Shopping Center Forum. Odwiedzający byli pod wrażeniem ilości i jakości projektów prezentowanych na targach SCF 2019 CEE oraz również samego stoiska.

Na tegorocznych targach najemcy mieli okazję zapoznać się z premierą nowych projektów komercjalizowanymi przez Mallson – m.in. Multibox Browar w Ostrowie Wielkopolskim, Parku Handlowego w Kępnie, Era Park w Warszawie, czy też Centrum Stabłowicka we Wrocławiu.

– Targi SCF to doskonała okazja do tworzenia nowych oraz podtrzymywania już zawiązanych relacji z najemcami oraz inwestorami. Odpowiednia atmosfera, wygodne, przestronne stoisko, dało nam komfort prowadzenia rozmów projektowych a obsługa hostess oraz bogato wyposażony bar dodatkowo pomogły w prowadzeniu owocnych spotkań. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszył się projekt jedynej w mieście, doskonale skomunikowanej galerii Wiślanka w Żorach a także – po zmianach inwestorskich – projekt galerii Color Park Nowy Targ, największego obiektu handlowo-rozrywkowego Podhala, którego budowa wznowiona została w połowie września. Najemcy pytali również o m.in. o ostatnie dostępne lokale w projektach jednej z największej sieci parków handlowych Multibox, Galerii Wałbrzych Centrum czy P. H. Trio w Oświęcimiu – mówi Ewa Ściubidło, Wiceprezes Zarządu Mallson Polska.

Niewątpliwą atrakcją stoiska dla najemców była emocjonująca rywalizacja przy kole fortuny oraz o 2 nagrody główne ufundowane wspólnie z Media Expert – nowoczesne hulajnogi elektryczne. Nagroda główna, w pierwszym dniu targów przypadła Panu Marcinowi Ostrowskiemu z firmy KiK a w drugim dniu targów – Panu Pawłowi Oskędrze z firmy Smyk.

Na targach Mallson prezentował ok. 50 obiektów w komercjalizacji i rekomercjalizacji, a także wiele nowych – będących na etapie projektowania, których inauguracja nastąpi w najbliższych miesiącach.

O Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami. Firma ma w swoim portfolio łącznie ponad 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni ponad 900.000 m.kw a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 50 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl