Jysk planuje otwarcie pierwszego sklepu w Chrzanowie

‚- Plany rozwoju sieci sklepów Jysk już od kilku lat obejmowały Chrzanów, ale brak było jednak odpowiedniej lokalizacji w mieście, aby otworzyć naszą placówkę – mówi Dominik Łoński, Dyrektor ds. rozwoju i zarządzania obiektami z Jysk Polska.

Teraz to się zmieniło. Duńska marka zdecydowała się właśnie na podpisanie umowy najmu w nowo powstającym chrzanowskim parku handlowym. Klienci znajdą tam produkty do kompleksowego urządzenia swoich mieszkań i domów. Marka Jysk obecna jest w ponad 215 sklepach w Polsce. Chrzanowski Jysk będzie mieć 1240 mkw. powierzchni. Otwarcie sklepu zaplanowano na przyszły rok.

Prawie 230 sklepów Jysk w Polsce

– Jysk to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje artykuły określone jako „wszystko dla domu”. Została założona w Danii przez Larsa Larsena. W tym roku obchodzimy 40. rocznicę otwarcia pierwszego sklepu. Obecnie na całym świecie z dużym sukcesem funkcjonuje ponad 2,7 tys. sklepów grupy Jysk, a w Polsce jest ich już prawie 230. Plany rozwoju sieci sklepów Jysk już od kilku lat obejmowały Chrzanów. Brak było jednak odpowiedniej lokalizacji w mieście, aby otworzyć naszą placówkę. Dlatego zamiary realizacji inwestycji parku handlowego Kasztelania spotkały się z naszym zainteresowaniem i podjęliśmy negocjacje skutkujące podpisaniem długookresowej umowy najmu – mówi Dominik Łoński, Dyrektor ds. rozwoju i zarządzania obiektami z Jysk Polska.

– Cieszymy się, że już w przyszłym roku mieszkańcy Chrzanowa oraz całego powiatu dołączą do grona klientów sklepów Jysk. Otrzymywaliśmy wiele sygnałów, że taki sklep jak Jysk jest w Chrzanowie potrzebny. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja samego parku handlowego oraz szeroki wybór markowych sklepów są gwarancją przyszłej popularności Kasztelanii – dodaje Łoński.

Na świecie grupa Jysk posiada ponad 2,7 tys. salonów. W Polsce obecna jest od 2000 roku i oferuje swoje produkty w blisko 230 sklepach. Siedziba Jysk Polska znajduje się w Gdańsku. Sieć dynamicznie się rozwija, każdego roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2,3 tys. osób.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.