Sieć Batumi rośnie w Trójmieście – otwarcie 4 nowych piekarni

Batumi – sieć gruzińsko-ormiańskich piekarni otwiera nowe lokale. We wrześniu spółka oddała do użytku 3 nowe piekarnie, a niebawem uruchomi kolejną. Docelowo Batumi chce zbudować na polskim rynku ok. 20 placówek.

Nowe lokale Batumi pojawiły się na ulicy Kościuszki w Sopocie, ulicy Starowiejskiej i Placu Górnośląskim w Gdyni.  Sieć rozwija się w całym kraju. W październiku planowane jest otwarcie czwartego punktu, tym razem na Placu Dominikańskim w Gdańsku.

To, co wyróżnia piekarnie Batumi spośród innych punktów gastronomicznych to przede wszystkim świeżość i dobór tylko najwyższej jakości składników. – Pieczywo wypiekamy na miejscu, bez polepszaczy i konserwantów, codziennie, na oczach klientów – podkreśla Marcin Kozerawski, właściciel sieci piekarni gruzińsko-ormiańskich Batumi.

Piekarnie w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju wypieki gruzińsko-ormiańskie, a także lokalne produkty.

Dynamiczna ekspansja sieci Batumi

Poza punktami w Warszawie, Krakowie, Sopocie, Gdyni i Gdańsku, Batumi w najbliższej przyszłości pojawi się  także w Gliwicach. Do końca roku spółka Batumi sp. z o.o. – właściciel konceptu – planuje otwarcie łącznie 20 lokali w całej Polsce. Aktualnie działa 7 lokali.

Marka Batumi jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy. Poszukuje osób prowadzących lub gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, mających duże poczucie odpowiedzialności, wysoką motywację do pracy i osiągania sukcesów powiązaną z potrzebą rozwoju osobistego. Ważna jest umiejętność kierowania zespołem pracowników oraz zdolność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach. Franczyzodawca nie wymaga posiadania wiedzy z dziedziny piekarnictwa czy cukiernictwa.

Franczyzodawca zapewnia pakiet szkoleń, dzięki któremu franczyzobiorca jest gotowy do rozpoczęcia własnej działalności. Ponadto zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów najwyższej jakości, które cieszą powodzeniem wśród konsumentów o czym świadczy stały wzrost produkcji i rozwój sieci franczyzowych. Za rozwój sieci odpowiada spółka Batumi Sp. z o.o.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.