Biedronka wyremontowała sklep numer 2000

Zanim sieć Biedronka otworzy sklep numer 3000, wyremontowała swój sklep numer 2000. Ten znajduje się w Łodzi i 3 października został otwarty po modernizacji.

Rokicińska 366/368 to ważny adres nie tylko dla łodzian, ale i dla Biedronki. To tutaj w październiku 2012 roku sieć otwierała swój sklep numer 2000. Teraz ta placówka wita swoich klientów w nowej odsłonie.

– Kiedy sklep przy ul. Rokicińskiej był otwierany, w sieci Biedronka obowiązywał inny format sklepów. Teraz to tzw. layout 2.0, co oznacza bardziej zoptymalizowane ustawienie produktów, a tym samym większy komfort zakupów dla naszych klientów. W sklepie wydzielone są strefy z pieczywem, owocami, warzywami oraz kosmetykami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Ponadto w placówce przy ul. Rokicińskiej w Łodzi, tak jak w innych nowych sklepach naszej sieci, zastosowano ekologiczne rozwiązania. To m.in. oświetlenie LED oraz regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2. Placówka zyskała także nowocześniejszy wygląd – mówi Krzysztof Góralczyk, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

Sala sprzedaży tego łódzkiego sklepu liczy 750 mkw. W placówce znajduje się 5 kas, a na zewnątrz parking z 50 miejscami postojowymi.

Biedronka: 3 tys. sklepów na koniec 2019 roku

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki.  Na koniec pierwszej połowy br. Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1,1 tys. miejscowościach na terenie Polski, celem na ten rok jest 3 tys. sklepów. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1 tys. polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci.

Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.