Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Większy Martes Sport w Dekadzie Żyrardów

430 mkw. zajął powiększony salon Martes Sport w Dekadzie Żyrardów. Otwarcie salonu w nowej odsłonie odbyło się 4 października br.

Oferta Martes Sport skierowana jest do osób przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Dzięki powiększeniu salonu klienci Dekady Żyrardów zyskali nie tylko obszerniejszą ofertę odzieży, obuwia i akcesoriów takich brandów jak Arena, Colmar, Elbrus, Brugi, Hi-Tec, Iguana, Magnum czy Nike, ale także bardziej funkcjonalną przestrzeń utrzymaną w charakterystycznym dla marki sportowym klimacie. Przejrzysta, tematyczna ekspozycja asortymentu pozwala teraz dużo łatwiej zlokalizować poszukiwane artykuły i usprawnia zakupy.

– Wspólnie z najemcami staramy się dostosowywać do bieżących potrzeb konsumentów, a ci coraz chętniej sięgają po odzież i obuwie sportowe. W tym gronie są zarówno osoby aktywne fizycznie, jak i takie, które cenią sobie po prostu wygodę i funkcjonalność tego typu odzieży w codziennym życiu. Powiększenie salonu Martes Sport jest dużym udogodnieniem dla wszystkich tych klientów, dzięki czemu teraz jeszcze sprawniej będą mogli poruszać się po świetnie zorganizowanych działach w poszukiwaniu swoich ulubionych produktów i marek – mówi Michał Belta, Dyrektor Galerii Handlowej Dekada w Żyrardowie.

Oferta handlowa Dekady Żyrardów

Martes Sport w żyrardowskim obiekcie funkcjonuje od 2014 roku, aktualna umowa obejmująca powiększenie sklepu została przedłużona na kolejne 5 lat. Sieć umacnia tym samym swoją pozycję w gronie silnych marek tworzących ofertę Dekady Żyrardów – na dwóch poziomach galerii znajdują się m.in. Tom Tailor, H&M, Hebe, RTV Euro AGD, Deichmann, Yes czy operator spożywczy Mila.

Galerię Dekada Żyrardów wyróżnia zarówno komplementarna oferta 20 sklepów i punktów usługowych, ale także lokalizacja w samym centrum miasta oraz wpisana w postindustrialny charakter miasta nowoczesna forma architektoniczna. W strefie bezpośredniego oddziaływania galerii znajduje się blisko 120 tys. osób, z czego połowa dotrze tu w zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Na klientów czeka parking na 80 miejsc. Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

Dekada jest aktywnym inwestorem i doświadczonym deweloperem nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2007 roku zbudowała rozpoznawalną ogólnopolską markę i stała się liderem budowy nowoczesnych centrów handlowych typu convenience oraz zintegrowanych centrów komunikacyjno-handlowych.

W portfolio Dekady znajduje się jedenaście obiektów, które pod wspólną nazwą Dekada działają w Brodnicy, Ciechanowie, Grójcu, Krakowie, Malborku, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach i Żyrardowie. Realizowane są także inwestycje w Nysie oraz we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim.