Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb otwiera punkt w Galerii nad Jeziorem

Galeria nad Jeziorem w Koninie zyskała nowego najemcę. To pierwsza w mieście Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. Lokal o powierzchni 162 mkw. został otwarty 4 października 2019 r.

– Klienci z pewnością docenią jakość produktów piekarni Prawdziwy Chleb oraz wyrabiane ręcznie pieczywo. Dla nas istotne jest również to, że najemca tworzy miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Dzięki temu nasza galeria staje się miejscem, gdzie mieszkańcy miasta chcą spędzać jak najwięcej czasu – mówi Paulina Ostrowska, Dyrektor Galerii nad Jeziorem.

Nowa piekarnia będzie tworzyć przede wszystkim nastrojowe miejsce spotkań. Wnętrze zaaranżowano w stylu loftowym, uwzględniając kącik dla dzieci. W ofercie znajdą się chleb na naturalnym zakwasie, kawa, ciasta, kanapki na ciepło, sałatki i lunche. Te ostatnie będą mocnym wyróżnikiem na tle konkurencji, ponieważ do tej pory piekarnie kojarzono głównie ze śniadaniami. Celem Prawdziwego Chleba jest przyciąganie klientów również na popołudniowe posiłki, stąd w menu znajdą się makarony.

Galeria Nad Jeziorem działa od 2002 roku

Galeria nad Jeziorem jest położona w malowniczym otoczeniu terenów zielonych oraz Jeziora Zatorze. W ofercie centrum znajduje się 70 butików i punktów usługowych. Dzięki temu oferuje mieszkańcom miejsce rozrywki, wypoczynku i kompleksowych zakupów.

Galeria Nad Jeziorem to pierwsze centrum handlowe w Koninie, otwarte w kwietniu 2002 roku. Oferta centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy średnio powierzchniowe Brico Marche, RTV Euro AGD, Reserved, CCC, Martes Sport oraz 65 butików i punktów usługowych. W skład szerokiej oferty wchodzi również zmodernizowane kino Helios, z 5 salami, widownią na 900 miejsc, strefą barową i kawiarnią. Centrum oferuje szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnością.

Właścicielem Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem jest fundusz Pradera Central & Eastern Fund – należący do Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów.

Właścicielem CH Galeria Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę. Natomiast zarządcą obiektu jest Apsys Polska.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.