Eurofirany: 28 lat na rynku

eurofirany

28 lat temu – dokładnie 19. września – na terenie Żywca powstała mała rodzinna firma. Dziś Eurofirany to ogromne przedsiębiorstwo, które osiągnęło pozycję lidera w branży dekoracji wnętrz. Sieć sprzedaży obejmuje już około 80 salonów stacjonarnych.

Historia marki rozpoczęła się od rodzinnej sprzedaży firan i to właśnie firany oraz zasłony przez długi czas stanowiły główną ofertę marki. – Kiedy zaczynałam pracę w Eurofiranach, myślałam, że będę miała do czynienia tylko z firanami i zasłonami. Przez te lata nasza firma przeszła wielką przemianę, powiększyła asortyment, a oferta jest ciągle napędzana nowymi trendami – mówi Beata z działu handlowego Eurofirany, która w firmie pracuje od 2007 r. Oferta firmy przez lata wzbogaciła się o dziesiątki nowych kategorii produktów. Dziś marka oferuje swoim klientom tysiące dodatków i dekoracji, dzięki którym modna metamorfoza wnętrza nie stanowi żadnego wyzwania. Inspirowana najnowszymi, światowymi trendami oferta trafia w gusta klientów o niezwykle różnorodnych preferencjach i wymaganiach.

Ciągłe odpowiadanie na potrzeby klientów sprawiło, że dziś firma Eurofirany może cieszyć się z 28 lat swojej obecności na rynku. – 12 lat temu marzyliśmy o dużej liczbie salonów pod logiem Eurofirany. Dziś nie marzymy, ale wiemy, że nasza marka jest silna i doceniana w całym kraju i nie tylko – dodaje.

Lider w branży home decor

Eurofirany to rodzinna firma obecna na polskim rynku od 1991. Pozycję lidera w branży home decor zapewniła marce dbałość właścicieli o niespotykaną oryginalność i najwyższą jakość. Od początku główną inspiracją dla nowych kolekcji były krajowe i międzynarodowe targi wnętrzarskie, a także bliska współpraca z ikonami stylu i znanymi projektantami na całym świecie, jak Eva Minge czy Pierre Cardin.

Sieć zajmuje się profesjonalnym szyciem firan i zasłon na wymiar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, własnej pracowni krawieckiej oraz zespołowi stylistów wnętrz, jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Miarą sukcesu firmy jest stan obecny: Eurofirany to blisko 80 salonów stacjonarnych, stała współpraca z ponad 1 tys. sklepów w kraju i zagranicą, a także sklep online zapewniający pełny komfort zakupów i szeroki asortyment.

Oferta firmy obejmuje wszelkie tkaniny, dodatki oraz akcesoria niezbędne w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Na kartach cyklicznie wydawanych firmowych katalogów klienci znajdą bardzo szeroki wybór firan i zasłon oraz m.in. narzuty, koce, pościele, prześcieradła, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz ceramikę użytkową.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl