Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

U Lodziarzy: sukces aplikacji mobilnej i wzrost liczby punktów

Wytwórnia Lodów Polskich „u Lodziarzy” rozpoczęła sezon mocnym akcentem – wprowadziła na rynek aplikację mobilną, która pozwala korzystać z kuponów rabatowych, wyszukiwać lodziarnie w okolicy oraz oceniać pojawiające się smaki. Równie mocno rozwinęła się sieć sprzedaży.

– W tym roku z naszej aplikacji mobilnej skorzystało już 19 tysięcy użytkowników, którzy zrealizowali w sumie 23 tysiące kuponów. To dla nas spory sukces. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie stanie się ona naszym głównym kanałem do kontaktu z klientami, a dla nich samych – dużym ułatwieniem. Udowodniła to nam odbywająca się w sierpniu „Noc lodożerców”, podczas której w ciągu czterech godzin akcji aktywowano ponad tysiąc kuponów. – mówi Paulina Daniłowicz, manager rozwoju sieci.

Jeszcze więcej riksz i ice-trucków

W mijającym sezonie na mapie Polski nowe punkty Wytwórni pojawiły się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Ustce, Białymstoku czy Poznaniu. Rozrosła się także mobilna flota, składająca się z charakterystycznych riksz oraz ice-trucków. W sumie jej przedstawicieli można było spotkać w 24 miastach, np. w Gdyni, Łodzi czy Giżycku.

– Warto zaznaczyć, że nie wszystkie lodziarnie zamykają się na jesień. Zimnych przysmaków skosztujemy jeszcze w lodziarnio-kawiarniach oraz na wyspach w galeriach handlowych. W ich menu, oprócz lodów, znajdują się także aromatyczne kawy, które w tym roku weszły do naszej oferty. To dwie mieszanki o korzennym oraz orzechowym aromacie, stworzone specjalnie na potrzeby Wytwórni. Zachęcamy więc do odwiedzania naszych lokali przez cały rok – podsumowuje Paulina Daniłowicz.

Przypomnijmy, u Lodziarzy to polska grupa lodziarni serwująca naturalne, rzemieślnicze lody. Sieć jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy i w czterech formatach – otwierane są ic-trucki, wyspy lodowe, stacjonarne lodziarnie oraz lodziarnie z wytwórnią lodów na miejscu. Aktualnie działa ok. 90 lokalizacji franczyzowych. Właścicielem sieci jest Multi Ice Radosław Charubin SC.

u-lodziarzy