Rusza pierwszy sklep Castorama w Pabianicach

16 października otwarty zostanie sklep Castorama w Pabianicach. Zlokalizowany jest w kompleksie handlowym Tkalnia.

Pabianicka Castorama znajduje się przy ulicy Grota Roweckiego 8a. Obiekt jest częścią niedawno otwartego kompleksu handlowego Tkalnia i będzie miał aż 8,2 tys. mkw., odpowiednio 6,8 tys. mkw. powierzchni handlowej i 1,4 tys. mkw. magazynowej.

Dodatkowe usługi w Castoramie

– Wyróżnikiem sklepów Castorama są mili i uśmiechnięci pracownicy oraz profesjonalne podejście do każdego realizowanego przez naszych klientów projektu. Jesteśmy przekonani, że nasz nowy sklep pozytywnie zaskoczy klientów z Pabianic i okolic.  Stawiamy na kompleksowe wsparcie związane z budową, remontem, urządzaniem i dekorowaniem domów, jak również wyposażeniem ogrodów. Wierzę, że nasze otwarcie to nowa jakość na lokalnym rynku zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak i fachową obsługę – mówi Łukasz Ptasiński, Dyrektor sklepu Castorama w Pabianicach.

Castorama w Pabianicach posiada w asortymencie ponad 30 tys. produktów. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, które są wysoko cenione przez klientów w innych miastach – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu). W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów, co umożliwi jeszcze łatwiejszy dostęp do oferty.

Castorama w Polsce i zagranicą

Castorama Polska Sp. z o.o. jest liderem w kategorii Home Improvement (polepszania warunków mieszkaniowych) w naszym kraju. Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 79 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia blisko 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1,2 tys. sklepów w 10 krajach Europy.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl