Pierwszy Empik w Pruszczu Gdańskim

11 października, u zbiegu ulic Domeyki i Rogozińskiego w Pruszczu Gdańskim, Empik otworzył swój pierwszy w tym mieście salon. Nowa placówka, o powierzchni prawie 200 metrów, mieści się na parterze galerii Park Handlowy na popularnym Osiedlu Bursztynowym.

Park Handlowy Grupy Saller, otwarty w marcu 2018 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Tesco, jest doskonale widoczny i łatwo osiągalny dla mieszkańców Pruszcza. Wybrana lokalizacja zapewnia zarówno wygodny dojazd do obwodnicy Trójmiasta, jak do drogi krajowej 91, prowadzącej wprost do centrum Gdańska. Coraz więcej mieszkańców Pruszcza codziennie dojeżdża do Trójmiasta do pracy, szkół, na uczelnie. Do tej pory nie mieli Empiku w swoim miejscu zamieszkania. Nowy salon będzie ich doradcą w wyborze ciekawych form spędzania wolnego czasu, oferując szeroki wybór produktów ze świata kultury i rozrywki. Nie zabraknie w nim nowości i bestsellerów muzycznych, filmowych i książkowych oraz materiałów plastycznych i hobbystycznych.

Klienci Empiku w Pruszczu mogą korzystać w nim m.in. z komfortowej usługi ekspresowej rezerwacji i odbioru zamówień. Ta unikalna usługa zapewnia możliwość sprawdzenia dostępności towaru w konkretnym salonie w aplikacji mobilnej lub na stronie www.empik.com, zarezerwowania go i odebrania w sklepie w ciągu 2 godzin. W nowy salonie będzie można też odebrać i opłacić zamówienia złożone w sklepie internetowym oraz odbitki fotografii, kalendarze, zaproszenia, kartki i fotoprezenty realizowane poprzez Empik Foto.

Kolejne salony Empik już wkrótce

Tej jesieni Empik planuje dalszą ekspansję w mniejszych miastach. Jeszcze w październiku 2019 r. otworzy następne nowe placówki w Głogowie i Kluczborku, a w listopadzie br. w Grudziądzu, Bolesławcu i Krotoszynie.

Grupa Empik to dziś ogólnopolska sieć ponad 260 salonów Empik, sklep internetowy i aplikacja, księgarnie Mole Mole i sklepy Papiernik by Empik a także serwis Empik Foto i księgarnia internetowa Livro.pl. Segment dystrybucji tworzą: Platon (książki) oraz Spółka Polperfect (prasa). Segment wydawniczy składa się z Grupy Wydawniczej Foksal czyli wydawnictw W.A.B., Wilga i Buchmann. Portfolio Grupy uzupełnia kategoria digital a w niej spółki Virtualo oraz Spółka e-Muzyka i platforma Going.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.