Restauracja Zenthai pozostaje na dłużej w CH Osowa

Sieć azjatyckich restauracji Zenthai, od początku związana z CH Osowa, pozostanie w gronie jej najemców przez najbliższe lata – Centrum przedłużyło umowę aż do 2031 r. Zenthai to jeden z dwóch lokali marki w Trójmieście. Za przedłużenie współpracy odpowiada zarządzająca galerią spółka Apsys Polska S.A.

 We wrześniu, współwłaściciel CH Osowa, spółka Pradera Gdańsk Osowa, podpisała umowę na kolejne 10 lat współpracy z siecią azjatyckich restauracji Zenthai, która w północnej części Polski posiada jedynie dwa swoje lokale. Centrum Handlowe Osowa to jedna z pierwszych galerii w Trójmieście – od samego początku współpracuje ono z marką Zenthai, zarządzającą 13 restauracjami w całej Polsce. W najbliższych kilku tygodniach sieć otworzy kilka kolejnych, docierając do większej liczby klientów. Umowa podpisana na kolejną dekadę to przypieczętowanie dobrej współpracy Centrum i najemcy w ostatnich latach.

Szeroka oferta handlowo-usługowa CH Osowa

– Centrum Handlowe Osowa, od początku stawia na ofertę jak najbardziej dopasowaną do swoich klientów, zarówno znanych marek modowych, jak i kosmetycznych, jednocześnie dbając o odpowiednie zaplecze restauracyjne. Klienci Centrum cenią sobie naszą ofertę gastronomiczną, w którą wlicza się bardzo lubiana przez nich marka Zenthai – mówi Justyna Siemińska, dyrektor CH Osowa.

– Przedłużenie umowy do 2031 r. potwierdziło trafny wybór lokalizacji oraz potencjału, jaki najemca widzi w naszym Centrum, tym bardziej, iż w całej Polsce restauracji Zenthai jest tylko kilkanaście – dodaje dyrektor.

Restauracja oferująca azjatyckie dania, mieści się w centralnym miejscu CH Osowa, w części restauracyjnej. W ofercie Zenthai możemy znaleźć zarówno potrawy pochodzące z Tajlandii, Wietnamu czy Chin, które są przygotowywane przez mistrzów kuchni z Azji. Marka powstała kilkanaście lat temu w Niemczech. W naszym kraju pojawiła się w 2009 r., gwarantując zdrowe potrawy i wysoką jakość dań, które zasmakowały Polakom.

Samo Centrum, znajduje się w szybko rozwijającej się dzielnicy Osowa, w pobliżu gdańskiej Obwodnicy Trójmiasta. To lubiane i często odwiedzane miejsce na zakupy, relaks, ale i lunch czy obiad z rodziną oraz znajomymi. Zarządca CH Osowa, firma Apsys, wraz z administracją Centrum, dba o szeroka ofertę, która odpowiada na potrzeby klientów.

Zarządcą CH Osowa jest firma Apsys

Centrum Handlowe Osowa to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska zlokalizowane przy Obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa. Ofertę Centrum tworzy hipermarket Auchan oraz wiele popularnych marek m.in. H&M, CCC, Hebe, Sephora, Rossmann, Carry, Szachownica, Bytom, RTV EURO AGD czy Jysk. Dzięki strefie gastronomicznej z restauracjami takimi jak McDonald’s, Zenthai czy kawiarnią Sowa, centrum handlowe jest doskonałą bazą do postoju podczas podróży. Rodziny z dziećmi mogą tu zaparkować auto na dedykowanych, wygodnych miejscach postojowych oraz spędzić czas na wewnętrznym placu zabaw. Cykliści mają do dyspozycji szeroką ofertę rowerową w sklepach GO Sport i Szprychy.com oraz mogą bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy czy skorzystać z bezpłatnej stacji rowerowej. Dodatkowo, na terenie parkingu znajduje się ekologiczna samoobsługowa myjnia samochodowa.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są fundusze: Pradera Central & Eastern Fund – należącydo Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu Hansainvest.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie ok. 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.