Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Sephora w nowej odsłonie w Cuprum Arena w Lubinie

Nową lokalizację i zupełnie nowy wystrój zyskała perfumeria Sephora w centrum handlowo – rozrywkowym Cuprum Arena w Lubinie.

– Wysokie wyniki odwiedzalności, jaki i tendencje wzrostowe obrotów najemców, w tym perfumerii Sephora, wpłynęły na decyzję o kontynuacji współpracy. Selektywnie dobieramy tenant mix, dlatego marka Sephora jako jedyna w regionie idealnie wpisuje się w naszą strategię – mówi dla Retailnet Jakub Puchalski, Prezes Zarządu spółki odpowiedzialnej za zarządzanie obiektem.

Sephora przedłuża umowę najmu w Cuprum Arena w Lubinie

Perfumeria pozostała w Cuprum Arena na dłużej i zaprezentowała salon w zupełnie nowej odsłonie. Wnętrze podzielono na kilka stref ułatwiających klientom poruszanie się pośród szerokiej oferty.

– Galeria jest miejscem zakupów i spędzania czasu dla całego regionu. Nasz catchement area to około 450 tys. mieszkańców w zasięgu do 30 min. Dzięki nowej infrastrukturze drogowej oraz unikalnej ofercie jesteśmy miejscem pierwszego wyboru dla mieszkańców całego Zagłębia Miedziowego – dodaje Jakub Puchalski.

Galeria Cuprum Arena jest wielofunkcyjnym centrum handlowo – rozrywkowym o powierzchni najmu 34 tys. mkw., w którym znajduje się ponad 130 lokali handlowo – rozrywkowych, w tym między innymi takie marki, jak: eobuwie.pl, Media Markt, CCC, H&M, Helios, Reserved, Guess, Medicine, Douglas, TK Maxx oraz operator spożywczy Lidl.