Biedronka w Kielcach: to nasza wizytówka

15 października w Kielcach swoje podwoje otworzyła najnowocześniejsza Biedronka w Świętokrzyskiem. Wśród innowacji klienci znajdą aż trzy kasy samoobsługowe.

Kielecka Biedronka przy ulicy Poleskiej 50 to wyjątkowy obiekt handlowy. Przykuwa uwagę nowoczesną, przeszkoloną elewacją i przestronnością. Całkowita powierzchnia sklepu to ponad 1 tys. mkw., z czego 760 mkw. zajmuje sala sprzedaży. Przed wejściem na zmotoryzowanych klientów czeka 75 miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe – w nowym, bezpieczniejszym standardzie „U”. Nowa placówka została też wyposażona w ekologiczne rozwiązania: m.in. oświetlenie LED czy przyjazny dla środowiska gaz CO2 w urządzeniach chłodniczych.

Szczególnym ułatwieniem dla kupujących są kasy samoobsługowe – zamontowano ich aż 3. Łącznie w sklepie znajduje się 7 kas.

– Ten sklep to nasza wizytówka w Kielcach. Jest pięknie zaprojektowany, widny i nowoczesny, czyli taki jakiego oczekują nasi klienci. Każdego dnia na klientów czekać tu będą m.in. świeże warzywa i owoce oraz pachnące, ciepłe pieczywo. Serdecznie zapraszamy na zakupy – z okazji otwarcia przygotowaliśmy liczne promocje i atrakcje – mówi Mariola Ściubisz, kierownik operacji i sprzedaży w sieci Biedronka.

Rozwój sklepów Biedronka

Przypomnijmy, że na koniec pierwszej połowy br. Biedronka liczyła aż 2916 sklepów, które odwiedzało średnio 4 mln klientów w ponad 1,1 tys. miejscowościach na terenie Polski. Celem na ten rok jest 3 tys. sklepów. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach. W 2018 r. Biedronka współpracowała z ponad 1 tys. polskich dostawców, od których pochodziło 92 proc. produktów w ofercie sieci.

Jeronimo Martins Polska S.A., zatrudniając ponad 65 tys. osób, jest największym prywatnym pracodawcą w Polsce i drugą co do wielkości polską firmą. Spółka jest partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 14 mld zł.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.