Leroy Merlin z 65. sklepami w Polsce. Sieć otwiera drugi sklep w Rzeszowie

Wizualizacje 3D, strefy aranżacyjne, parking liczący ponad 500 miejsc i dogodna lokalizacja. Otwarcie największego sklepu remontowo-budowlanego w Rzeszowie zlokalizowanego przy al. Witosa zaplanowano na 17 października br.

Sklep przy al. Witosa to nowe miejsce na mapie Rzeszowa dla realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem i zarazem drugi obiekt sieci marketów remontowo-budowalnych Leroy Merlin w Rzeszowie. Sklep zlokalizowany przy al. Witosa  ma powierzchnię 10 tys. mkw. a w jego ofercie znajduje się ponad 36 tys. produktów dostępnych od ręki. Można w nim znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci będą mogli skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym transportu i montażu, dorabiania kluczy, ostrzenia łańcuchów, wycinania otworów w zlewie, docinania blatów. Ponadto, każdy wspólnie z doświadczonymi projektantami będzie mógł przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli klient zdecyduje się na zakup materiałów wykończeniowych, projekt otrzyma gratis.

10 tys. mkw. dla nowego sklepu Leroy Merlin w Rzeszowie

W nowym Leroy Merlin zatrudnienie znalazło 130 osób – mieszkańców Rzeszowa i okolicznych miejscowości, którzy dołączyli do grona 11 tys. pracowników Leroy Merlin w Polsce. Sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w nim były niemal intuicyjne. Asortyment zaplanowany jest zgodnie z zastosowaniem i wyborem produktów przed klientów, a do dyspozycji zmotoryzowanych przygotowano obszerny parking z ponad 500 miejscami parkingowymi.

– W naszym sklepie każdy znajdzie potrzebne produkty dla domu i ogrodu. Mamy bogatą ofertę działu drzewnego i ogrodu, oryginalne i stylowe aranżacje kuchni i łazienek. Łącznie ponad 36 tys. produktów w ramach trzynastu działów handlowych – mówi Piotr Dużyk, dyrektor sklepu Leroy Merlin Rzeszów Witosa. – Jednocześnie pragniemy być doradcą przy budowie i remontach – od wyboru drobnej śrubki, aż po zrealizowanie autorskiego projektu łazienki. Dlatego zapewniamy wsparcie doradców klienta, projektantów i innych ekspertów – łącznie 130 osób, które znalazły zatrudnienie w naszym sklepie –  dodaje.

Otwarcie największego sklepu remonotowo-budowlanego w regionie oznacza bogatszą ofertę i większy komfort zakupowy mieszkańców. To także pozytywny impuls, który przyczyni się do rozwoju Rzeszowa oraz lokalnej przedsiębiorczości. Sklep aktynie współpracuje z tutejszymi dostawcami usług, w tym wykonawcami. Baza montażystów liczy już kilkunastu lokalnych fachowców i ciągle się powiększa. Dzięki takiej współpracy klient może od razu po zakupie zamówić montaż, czy profesjonalną pomoc w remoncie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.