Smyk w czterech nowych lokalizacjach

W ostatnim czasie Smyk– największa w Polsce sieć sklepów oferujących produkty dla dzieci otworzyła cztery nowe punkty w obiektach handlowych. Sklepy znajdują się w Galerii Kociewskiej w Tczewie, Galerii Sandecja w Nowym Sączu, Aura Park w ZłotowieSaller Retail Park w Śremie.

– Smyk to sklep, w którym pod jednym dachem znajdzie się wszystko, co niezbędne dla dzieci od malucha po nastolatka. Stale się rozwijamy jako sieć, proponując naszym klientom kolejne lokalizacje sklepów stacjonarnych oraz poszerzając asortyment sklepu internetowego smyk.com. Mamy nadzieję, że w naszych nowych sklepach w Złotowie, Tczewie i Nowym Sączu, mieszkańcy regionu, a nawet goście ze Słowacji znajdą coś dla siebie  – mówi Magdalena Dąbska, przedstawicielka sieci sklepów Smyk.

Blisko 200 sklepów Smyk w Polsce

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga roku 1977, kiedy został otwarty Dom Handlowy Smyk. Obecnie w Polsce działa blisko 200 sklepów Smyk oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają też na Ukrainie i w Rumunii.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

W sklepach Smyk można kupić produkty marek własnych sieci – Cool Club i Smiki. Cool Club jest marką, pod którą Smyk oferuje odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty innych, renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.