Cosmedica z nowym konceptem w CH MAX w Tarnowie

18 października w Centrum Handlowym MAX w Tarnowie nastąpiło „reotwarcie” apteki sieci Cosmedica. Powiększony do 157 mkw. salon wykonany jest w nowym koncepcie wraz z nową strefą drogeryjną. Apteka zlokalizowana jest na parterze centrum handlowego i uzupełnia ofertę centrum z branży „zdrowie i uroda. Jest to pierwszy tego typu koncept w Tarnowie.”

– Powiększenie salonu Cosmedica i wprowadzenie nowego segmentu drogeryjnego – pierwszego w Tarnowie – świadczy o tym, że obiekty o wieloletniej tradycji handlowej mają w sobie potencjał, który widzą najemcy  – mówi Roland Kaczmarek, leasing manager CREAM. – Centrum Handlowe MAX doceniają również mieszkańcy Tarnowa, dla których jest to ulubione miejsce dla szybkich codziennych zakupów. Dostrzegamy to, i dlatego staramy się jak najlepiej dopasować ofertę obiektu do potrzeb klientów – dodaje.

Cosmedica to ogólnopolska grupa farmaceutyczno-dermokosmetyczna, z ponad 18-letnim doświadczeniem, posiadająca 81 placówek na terenie całej Polski. Oprócz szerokiej oferty proponujemy bogactwo asortymentu, specjalistyczne konsultacje i usługi Opieki Farmaceutycznej. Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny to nasza misja.

Tarnowskie centrum zarządzane przez CREAM

Otwarte w sierpniu 2001 i zarządzane przez CREAM, Centrum Handlowe MAX jest nowoczesnym obiektem handlowym typu „convenience” zlokalizowanym w centrum Tarnowa. Klienci centrum handlowego mogą wybierać z oferty najemców mieszczących się na 2 kondygnacjach, w tym m.in.: Biedronki, Drogerii Natura, salonu  Pepco, Textil Market, Monnari, sportowego Sport Plaza oraz licznych punktów usługowych.

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma skupia się na zarządzaniu operacyjnym i strategicznym oraz budowaniu wartości projektów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. CREAM specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto usługi doradztwa inwestycyjnego, operacyjnego, działań deweloperskich i project managementu oraz doradztwo marketingowe, finansowe i księgowe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl