Trzy nowe lokale Berlin Döner Kebap

Berlin Döner Kebap otwiera kolejne trzy restauracje. Nowe lokale tej marki pojawią się w Piasecznie, Warszawie i w Krakowie. W warszawskich Złotych Tarasach, sieć otworzy swoją 50. restaurację w Polsce.

– Trzy nowe miejsca to C.H. Auchan w Piasecznie, Galeria Krakowska w Krakowie i Złote Tarasy w Warszawie. Całość otwarć planujemy zamknąć do kwietnia przyszłego roku – mówi dla Retailnet Karol Kostyrka, Manager ds. Rozwoju. – Przekroczenie liczby pięćdziesięciu restauracji jest dla nas naprawdę dużą sprawą. Świadczy o dynamicznym rozwoju naszej firmy, a także o tym, że klientom przypadł do gustu smak proponowanych przez nas potraw. Już teraz serdecznie zapraszamy na tegoroczne, grudniowe otwarcie w Złotych Tarasach – dodaje.

Pierwsza restauracja sieci Berlin Döner Kebap powstała w 1998 roku. Sieć ta jest głównie rozpoznawalna, ze względu na swoje nowoczesne podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. W ostatnich latach znacznie wzrosła także liczba oferowanych dań dla amatorów diety bezmięsnej. Na liście miejsc, w których można znaleźć restaurację Berlin Döner Kebap są m.in. gdańskie centrum handlowe Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie, a od niedawna także w Bydgoszczy w centrum handlowym Zielone Arkady.

Mobilny Berlin Döner Kebap

Dania z Berlin Döner Kebap zamawiać można również korzystając z popularnych portali, takich jak pyszne.pl i pizzaportal.pl, a także Ubereats oraz własnej zamawiarki sieci kebapdostawa.pl. Różne opcje zamawiania dostępne są na różnych rynkach. Dzięki temu klienci mają możliwość ostatecznego wybór sposobu zamawiania dań. Jak podkreślają przedstawiciele sieci, nadal najpopularniejszym sposobem zamawiania posiłków pozostaje rozmowa telefoniczna, a rozwój delivery to odpowiedź na oczekiwania konsumentów i dynamiczną ewolucję tego kanału w Polsce. W planach sieci Berlin Döner Kebap jest połączenie możliwości składania zamówień z autorską aplikacją KebApp.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl