Bricomarché otwiera 161. supermarket

bricomarche-kozienice

Grupa Muszkieterów kontynuuje dynamiczny rozwój sieci supermarketów typu „dom i ogród”. 9 października odbyło się kolejne w tym roku otwarcie sklepu Bricomarché. To 161. supermarket w Polsce i 8. w województwie mazowieckim działający pod tym szyldem. Od teraz mieszkańcy Kozienic zaopatrzą się w produkty z czterech działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja i skorzystają z dodatkowej usługi transportu towaru.

Powierzchnia nowo otwartego supermarketu wynosi 2,2 tys. mkw. W jego pobliżu został zlokalizowany ogród zewnętrzny oraz parking mieszczący 60 aut. Dzięki obecności sklepu mieszkańcy zyskają bezpośredni dostęp do bogatej oferty, która liczy 31 tysięcy artykułów.

– Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju sieci Bricomarché w Polsce. Nasz sklep jest już 161. placówką handlową działającą pod tym szyldem w naszym kraju – mówi Sebastian Matusiak, właściciel sklepu Bricomarché w Kozienicach.

Grupa Muszkieterów na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Intermarché lub Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Intermarché i Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem prawie 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld złotych. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13,3 tys. osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 500 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (46. pozycja w 2019 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii, Portugalii.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl