Leroy Merlin otworzy sklep w Radomiu

W drugiej połowie 2020 roku w Radomiu w okolicy ul. Wierzbickiej i Anny Walentynowicz zostanie otwarty nowy sklep sieci z materiałami remontowo-budowlanymi. W obiekcie dostępnych będzie około 40 tys. produktów od ręki i największy dział budowlany w regionie.

 W sklepie o powierzchni ponad 10 tys. mkw. oprócz różnorodnej oferty produktowej będzie można zamówić usługę projektową, transportu czy montażu. Do dyspozycji klientów oddany zostanie zadaszony parking z 350 miejscami postojowymi, a o komfortowe zakupy dla domu i ogrodu zadba 150-osobowy zespół sklepu.

– W powstającym w Radomiu sklepie organizujemy szeroką ofertę handlową wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta i okolic. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów. Zakupy zrobią w komfortowych warunkach,  a wyróżnikiem będzie całkowicie zadaszona i przejezdna strefa z materiałami budowlanymi typu drive-thru – powiedział Tomasz Baczkowski, Dyrektor Sklepu. Rekrutacja do powstającego sklepu już się rozpoczęła.

O firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działają 64 sklepy stacjonarne, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portal oferia.pl.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl