Galeria Tęcza wzmacnia tenant-mix

Kaliska Galeria Tęcza powitała nowego najemcę – markę Eurofirany. Lokal mieści się na 1. piętrze, w sąsiedztwie Smyka oraz salonu Wojas. Ma niemal 150 mkw. powierzchni.

Eurofirany to rodzinna firma z branży home & decor. Od blisko trzydziestu lat dostarcza szyte na wymiar firany i zasłony, a także tekstylia użytkowe i przedmioty służące dekoracji domu. Co miesiąc w ofercie pojawia się kilkadziesiąt nowych propozycji. Marka Eurofirany oferuje wysokiej jakości produkty, fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. – Uzupełniliśmy tenant-mix Galerii Tęcza w zakresie wyposażenia wnętrz, co z pewnością wzmocniło i urozmaiciło ofertę obiektu – mówi Marta Jezierska, odpowiedzialna za wynajem Galerii Tęcza z ramienia CREAM-u – zarządcy centrum.

– Sklepy oferujące asortyment do dekoracji i wystroju wnętrz cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Jestem pewna, że nowy salon zostanie bardzo dobrze przyjęty – twierdzi Monika Krawczak, dyrektor Galerii Tęcza.

Nowi najemcy w Galerii Tęcza

Galeria Tęcza  w Kaliszu mieści się przy ulicy 3 Maja, około 400 m od Starego Rynku. W obiekcie na powierzchni 16 tys. mkw. działa ponad 60 sklepów, punktów usługowych, kawiarnia i restauracje. Galeria przyciąga znane i lubiane marki modowe.

W tym roku do grona najemców dołączyły dwa nowe salony popularnych sieci: Quiosque, z ofertą odzieży damskiej oraz sklep dyskontowy Pepco. Galeria Tęcza może się pochwalić klubem Fitness World (czynny 24 h), a także nowoczesnym kinem Cinema3D z 5 salami oraz  bezpłatnym placem zabaw dla dzieci. Asset managerem obiektu jest CREAM.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl