Galeria Warmińska zyskuje nowego najemcę

W Galerii Warmińskiej w Olsztynie firma Xiaomi otworzyła pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim autoryzowany Mi Store. Klienci tego centrum handlowego dopytywali o ten salon od wielu tygodni. Jednocześnie jest to pierwszy Mi Store Xiaomi w galeriach należących do NEPI Rockcastle w Polsce.

Otwarcie Mi Store w Galerii Warmińskiej poprzedziła zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna, która okazała się tak skuteczna, że w dniu otwarcia salonu kolejki przed centrum handlowym ustawiły się o piątej rano. Klienci galerii dopytywali o otwarcie Mi Markt zarówno na miejscu w galerii, jak i internetowo. Salon ma 88 mkw. powierzchni i znajduje się na pierwszym piętrze galerii.

– Jest to pierwszy salon Mi Store w województwie warmińsko-mazurskim, tym bardziej cieszymy się, że Xiaomi wybrało Galerię Warmińską na kolejną lokalizację – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager, NEPI Rockcastle.

Dziewiąty sklep Xiaomi w Polsce

Olsztyński Mi Store jest dziewiątym autoryzowanym sklepem Xiaomi w Polsce. Pozostałe lokalizacje to: Kraków (Centrum Handlowe Serenada oraz Galeria Krakowska), Warszawa (Centrum Handlowe Arkadia i Galeria Młociny), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Poznań (Centrum Posnania), Katowice (Galeria Katowicka), Gdynia (Centrum Riviera).

Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things). Obecnie produkty Xiaomi są dostępne w ponad 80 krajach i regionach na całym świecie, w wielu z nich firma pozostaje liderem.

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK MAXX, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz fitess club  Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

NEPI Rockcastle jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach, na Węgrzech oraz w Serbii. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół aktywnie zarządza portfelem wysoko ocenianych nieruchomości komercyjnych. NEPI Rockcastle charakteryzuje przemyślana strategia rozwoju firmy kładąca nacisk na planowanie, jakość wykonania, zrównoważony rozwój, etykę pracy oraz oszacowanie ryzyka na wczesnym etapie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.