Helios Dream otwiera kolejną salę. Tym razem w Łodzi

Już od 25 października br. widzowie wybierający się na seans do kina Helios w CHR Sukcesja będą mogli oglądać filmy w nowej sali Helios Dream. Na mieszkańców Łodzi i okolic czekają komfortowe, elektrycznie rozkładane fotele oraz rozwiązania technologiczne, zapewniające wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. To już 10. sala Helios Dream w multipleksach sieci.

Od piątku kino w CHR Sukcesja będzie dysponowało jedną salą Helios Dream, ale już wkrótce widzom zostanie udostępniona kolejna. Innowacyjny koncept wprowadzony w łódzkim kinie jest promowany hasłem „Wymarzone miejsce na film” m.in. w mediach lokalnych, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Koncept Helios Dream

Unikalny koncept Helios Dream jest odpowiedzią na marzenie widzów o komfortowej przestrzeni do oglądania filmów. To sale, które dzięki najnowocześniejszej technologii przenoszą widzów w nieznany dotąd wymiar kina. Wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyposażone w szerokie i komfortowe fotele z elektryczną regulacją siedzeń.

Najnowsza technologia gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnych ścieżek audio rozsyłanych do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, widzowie mogą jeszcze silniej przeżyć filmowe emocje. Sale Helios Dream są wyposażone w nowoczesny projektor Christie, który jest przystosowany do wyświetlania obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K. Dzięki temu kinomani mogą oglądać wyjątkowo realistyczny obraz nasycony bogactwem żywych kolorów.

Rozwój sieci Helios w Polsce

Od piątku sieć Helios będzie oferowała możliwość oglądania filmów już w 10 salach Helios Dream w 6 multipleksach: w Gdańsku (2 sale), Katowicach (2 sale), Łodzi (1 sala), Radomiu (1 sala), Rzeszowie (1 sala) i Warszawie (3 sale).

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajduje się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kina w Legionowie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.