Drogeria Hebe wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice

W gronie najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice pojawiła się nowa marka. Od 24 października klienci mogą zrobić zakupy w drogerii Hebe, która zajęła lokal o powierzchni ponad 270 mkw. Jest to szósta drogeria Hebe otwarta w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Gliwice tworzy blisko 40 salonów z modą, obuwiem, elektroniką, sprzętem AGD i multimediami, a także punkty usługowe, restauracje oraz hipermarket Auchan i market budowlany Leroy Merlin. W sąsiedztwie Centrum Handlowego Auchan Gliwice znajduje się również centrum wyprzedażowe Silesia Outlet. Tak różnorodna oferta sprawia, że centrum jest popularnym wśród klientów ze Śląska miejscem zakupów.

Hebe w Auchan Gliwice

Od 24 października 2019 roku klienci Centrum Handlowego Auchan Gliwice mogą korzystać z oferty drogerii Hebe. Znajdą tam bogaty asortyment kosmetyków, zapachów i produktów do pielęgnacji. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni ponad 270 mkw.

Sieć Hebe tworzą nowoczesne drogerie, w których klienci znajdują starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność w atrakcyjnych cenach. Są wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty naturalne i koreańskie, a także bogaty wybór zapachów dla kobiet i mężczyzn. Sklep otwarty w Centrum Handlowym Auchan Gliwice będzie drugą lokalizacją marki Hebe w mieście.

– Zależy nam na tym, żeby klienci mogli zrobić w naszym centrum handlowym wygodne i różnorodne zakupy. Dlatego cieszymy się, że marka Hebe zdecydowała się otworzyć swój salon w naszym obiekcie. Dzięki temu rozszerzymy naszą ofertę w kategorii uroda – mów Aleksandra Złotek, property manager w Centrum Handlowym Auchan Gliwice.

Drogeria Hebe otwarta w Centrum Handlowym Auchan Gliwice jest szóstą lokalizacją tej marki w centrach i galeriach handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska. Z oferty drogerii Hebe mogą także korzystać klienci Centrum Handlowego Auchan Bielany na Dolnym Śląsku, Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan na Pomorzu, Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz, Centrum Handlowego Auchan Swadzim oraz podwarszawskiej Galerii Łomianki.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.