Nowe otwarcia w Galerii Bemowo

W pierwszej połowie października 2019 roku do grona najemców Galerii Bemowo w Warszawie dołączyły dwa nowe salony – Verona oraz Hola Maxi Boutique, poszerzając tym samym ofertę biżuteryjną i modową Galerii Bemowo.

– Pierwsza połowa października to czas nowych otwarć w Galerii Bemowo. Oferta centrum poszerzyła się właśnie o dwie nowe marki. Jesteśmy przekonani, że asortyment nowych salonów przypadnie do gustu naszym klientom – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Salon Verona o powierzchni ponad 50 mkw. jest zlokalizowany na poziomie 0, obok salonu Yves Rocher. Hola Maxi Boutique zajmuje powierzchnię blisko 40 mkw. i znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko Ziko Dermo.

W salonie Verona klienci Galerii Bemowo znajdą biżuterię, a w Hola Maxi Boutique szeroki wybór odzieży oversize, w rozmiarach 42-50.

Prawie 35 tys. mkw. powierzchni użytkowej w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35 tys mkw. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi. Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium, a zarządcą firma Apsys Polska S.A.

Apsys jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. Apsys Polska zarządza obecnie 1,1 mln mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce.

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld euro. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld euro.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.