So! Coffee umacnia swoją pozycję otwierając nowe kawiarnie

Należącą do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. sieć kawiarni So! Coffee powiększyła się o nową lokalizację. Tym razem marka wybrała Centrum Handlowe Alfa w Grudziądzu. Na poziomie 0 galerii sieć otworzyła wyspę o powierzchni 72 mkw. z 38 miejscami siedzącymi. Punkt został zaprojektowany w taki sposób, aby zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć wygodne miejsce do rozmów oraz odpoczynku w centrum handlowym.

Przestrzeń So! Coffee podzielona jest na różne strefy – do wygodnej pracy z komputerem, na spotkania biznesowe, strefę relaksu. Dla wygody gości we wnętrzu przeważają tapicerowane kanapy i fotele. Zastosowano naturalne, szlachetne i ekologiczne materiały takie jak drewno, metal, kamień oraz harmonijną, nasyconą kolorystykę. Kanapy, stoliki oraz bar zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez polskich producentów. Idealnym dopełnieniem kawiarni jest nastrojowe, designerskie oświetlenie.

W bogatej ofercie So! Coffee każdy znajdzie coś dla siebie. – Nasi goście mogą delektować się smakiem aromatycznej kawy ze specjalnie skomponowanej mieszanki wyselekcjonowanych ziaren Arabiki pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki z azjatycką Robustą, która ma czekoladowy posmak, ale także przygotowywanymi na miejscu świeżo wyciskanymi sokami, koktajlami, kanapkami, tostami, naturalnymi herbatami, lodami z własnej manufaktury oraz ciastami i drobnymi słodkościami – informuje sieć.

so-coffee-grudziadz

54 kawiarnie w 29 miastach

So! Coffee to międzynarodowa marka, która od 2012 r. sukcesywnie zdobywa nowych, lojalnych gości. Sieć obejmuje 54 kawiarnie w 29 miastach w Polsce, które zlokalizowane są w centrach handlowych, przy głównych ulicach, dworcach kolejowych oraz na lotniskach. So! Coffee rozwija  się także w Czechach, Francji Rumunii i Hiszpanii.

Marka So! Coffee należy do Lagardere Travel Retail Sp. z o.o. jednej ze spółek wchodzących w skład Lagardere Travel Retail – największego detalisty sprzedaży prasy  w lokalizacjach podróżnych, obecnego w 34 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Spółka Lagardere Travel Retail jest obecna na rynku sprzedaży detalicznej w Polsce od 1998 r. i zarządza siecią 850 punktów sprzedaży, w tym 113 lokalami gastronomicznymi.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.